Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert teszi ezt? Fog meg keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt? Fog meg keresni?

Figyelt kérdés
Mar ez az egesz 3 honapja tart. Egy buliban megismerkedtunk egymassal, majd utana elkezdtunk beszelgetni. 2 het utan talalkoztunk, inkabb randiztunk, minden rendben ment. Leirta, hogy talalkozni szeretne velem es nagyon megkedvelt es szepnek tart. Talalkoztunk meg parszor, hozzateszem mindig en kerdeztem hogy talalkozunk e. 2 honap utan lefekedtunk egymassal. Tovabbra is keresett, de csak facebookon, mindig irta, hogy hianyzom, velem szeretne lenni, de soha nem mondtam hogy na pl szombaton talalkozzunk. Mindig en szerettem volna talalkozni, az utobbi idobe tobbszor visszamondta. 2 napja ezt megelegeltem es mondtam hogy ez nem fog igy menni. Utana meg irta h hianyzom. Es azota semmi. Szerintetek fog keresni? Jatszott csak velem?
2016. okt. 30. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy csak meg akart dugni. Ha egy férfit érdekelsz, akkor aktívan keres ő maga. Hiba volt lefeküdni vele.
2016. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos te is tudod a választ, ennyi voltál neki!
2016. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira hiányoznál neki tényle, kerítene lehetőséget, hogy találkozzatok. Szerintem ez ennyi volt...
2016. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megvoltam neki, de utana miert keresett meg? mindennap irt..
2016. okt. 30. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy hátha nem cirkuszolsz. Úgy volt vele hogy még írogat, aztán szépen azt is abbahagyja, hátha bejön.
2016. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talonban akart tartani, azert. El kell szepen felejteni, kitorolni mi denhonnan, latvanyosan leakadni rola. Es ha keres, elkuldeni. Nem azert, mert akkor beled szeret, csak nem alazod magad
2016. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebbe sajnos nem gondoltam bele, naiv voltam. Elhittem, hogy hianyzom neki, a szep szavakat, hogy ide-oda vitt... tobbszor is kerdeztem tole, hogy beken hagyjam e? Mindig mondta h nem mert engem akar... :/
2016. okt. 30. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!