Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tudja, hogy mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tudja, hogy mit kellene tennie, de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát?

Figyelt kérdés
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki. Önmaga előtt.
2016. okt. 11. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Így még nem láttam vagy hallottam de igen, ez így van.
2016. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem, csak egyszerűen egy lusta dög vagyok, meg a saját lelki nyugalmam általában többet ér, mint hogy kilépjek a komfortzónámból.
2016. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Van olyan is, hogy az ember determinálva (nem tudom mit jelent, de ez a legjobb szó rá) van, és hiába akar jót tenni, nem tud.
2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
tudom mit kellene tenni, de a múltban már jó párszor megtettem, nem lett eredménye, és nincs kedvem, meg erőm újra energiát fektetni a dologba.. hisz 0 garancia van rá, hogy lesz eredménye. Inkább élek anélkül.
2016. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti eleve/előre elrendelve. Sorsot/végzetet feltételez, azt sugallva ezzel, hogy nincs beleszólásod a dolgok alakulásába.
2016. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokszor tudom, mi a helyes, mit kéne tenni, DE a lustaság az nagy úr. Ezért, sokszor maradok a biztonságos, langyos pocsolyában. Még ha, egy béka szembe köp is a pocsolyából.
2016. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én tettem valamit, lépéseket ami fordítva sült el mit, ahogyan az én képzeletemben megjelent.

Most távolodik tőlem, menekül és ez most nekem annál jobban fáj.

Már bocsánatot kértem tőle, többször is, lehet, hogy volt hatása, lehet hogy megbocsájtott, nem tudom. Teljesen el vagyok veszve mindenhogy.

2016. okt. 11. 21:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Elvesztettem és ez olyan mintha magamat vesztettem volna el.
2016. okt. 11. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Tettél valamit. Loptál egy Csernus-idézetet.

Egyébként ez szerinten egy jól hangzó közhely.

2016. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudtam a jelentését, csak viccöltem. Amúgy sokszor az a baj, hogy olyan kevés az ismeretünk, és gyorsan kell döntést hozni. Az iskola nem készít fel az ilyesmire. Mindenhonnan azt sugalmazzák, hogy könnyű minden, élvezd az életet. Csakhogy az élet tele van feladatokkal, nehézségekkel. Mindenki hibázik! Még én is.
2016. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!