Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön zavarba egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön zavarba egy felnőtt férfi, ha nem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés

Korábban említette már, hogy az esete vagyok, de nem lépett semmit, így én elmondtam, hogy tetszik nekem erre hirtelen olyan lett, mint egy szűz kamasz fiú, mosolygott, nevetett, eltévesztette amit csinált, félrebeszélt, mégis annyiban maradtunk, hogy nem akar semmit.


Némi megjegyzés: volt már komoly kapcsolata korábban.


2016. okt. 30. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézusom... mit akarsz még egy ilyen "férfitól"? Képzeld el, mi lenne, ha meglátná a cicidet... elvörösödve elrohanna :"D.
2016. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a másik fél a szemébe mondja, h szabad a pálya, akkor onnantól csak rajta múlik a következő lépés. Más férfiak úgy odamennek és próbálkoznak, hogy nem tudják van e esélyük a nőnél vagy sem.

Szerintem nem akar tőled semmit komolyabban. Most tetszik neki, hogy tudja, nálad lenne esélye. Szerintem van valaki más neki, akit megnéz, hogy összejön e neki, ha nem, akkor fog esetleg lépni feléd valamit.

2016. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs hozzászokva, hogy nők próbálkoznak nála. Nem tud mit kezdeni a helyzettel, új, furcsa, szokatlan neki. Emellett nyilván jólesik az egójának, ha ilyet hall.
2016. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam volna meg hogy tetszik.Nekem is van ilyen aki tetszik én is bejövök neki,zavarban van ha meglát stb..Van barátnője.
2016. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!