Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsülnek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Tisztele a kivételnek de olyanba, aki ilyen és még szabad nagyon rég futottam. Egyszerre vagyok okos és egyszerű, az eszem vág és intelligensnek tartanak. Találékony vagyok, szorgalmas, törekvő, dolgozok a céljaimért és elérem őket. Adok a külsőmre, több súlyt emeltem már mint sok pasi. Viszont egyszerre vagyok egyszerű is és a szerelemben naiv. Ez a vesztem. Nem tudom magam megjátszani, akit szeretek azt szinte piedesztálra emelem, rajongva szeretem. Azt mondták úgy szeretek mint egy gyerek és ezt én is érzem. Nem futottam már nagyon rég olyanba aki ezt megbecsülte volna :(. Most is ez volt a gond, ezért volt a szakitás az exemmel. Túl biztonságban érezte magát és nem jól bánt velem. Azt tudom kiket érdemes elkerülnöm, de volt akiről nem hittem hogy kihasznál és mégis ez volt. Az az ember viszont egy manipulátor volt, egyedi eset.
2016. okt. 30. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Rossz emberekbe futottál bele. Ők nem voltak ennyire érzelmesek, te az voltál. Olyat kell találnod, aki érzelmesebb, és megbecsüli azt, hogy te is az vagy. 23/F
2016. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Túl jókislány vagy. Nekik kell az izgalom, a hiszti, a dráma, hogy lehessen panaszkodni.
2016. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Átérzem a helyzeted, velem is ez volt az exemmel, annyira szerettem, hogy mindent elnéztem neki, utána nem becsült meg egyáltalán. Azt tudod tenni, hogy vagy elkezdesz játszmázni, hogy a pasi ne legyen addig 100%-osan a nyeregben amíg pl el nem vesz (ha szeretnél megházasodni), mert ha tudja, hogy veled bármit megtehet mert úgyis szereted, akkor abból soha nem lesz semmi, csak te sérülsz. És ezt most nem az ilyen kivagyok-mivagyok alfagyerekekre értem, hanem egy amúgy szerény, visszahúzódó pasit is úgy el lehet ezzel kapatni, hogy csak lesel... Megnő az önbizalma, nyeregben érzi magát, aztán azt gondolja hogy ha ő ilyen jó csávó, hogy te majd meghalsz érte, akkor biztos más nők is így lesznek ezzel. Ugyan ez mindig a forgatókönyv.
2016. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
egyes ez a rossz emberekbe futottál bele szöveg már unalmas. :D annak is oka van ha az ember miért csak rossz emberekbe fut bele. szerintem valami veled sem kóser kérdező azon kívül hogy csodálatosnak tűnik amit leírtál
2016. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
"Miért nem becsülnek a férfiak?Tisztele a kivételnek de olyanba, aki ilyen és még szabad nagyon rég futottam." Se füle se farka! Olyan nagyon okos nem lehetsz, mint amilyennek jellemzed magad.
2016. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Talán az nem kóser velem, hogy túlzottan a jót remélem, és esélyt adok még akkor is amikor mások nem adnának. Annyi a helyzet, hogy ha egyszer túllép egy bizonyos határt az illető, onnan nincs visszaút. Előtte szólok, és ha nincs változás akkor annyi és ehhez tartom is magam. Ezt volt, aki megtapasztalta és bizony meglepődött rendesen.
2016. okt. 30. 12:54
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg pont férfiként érzem ugyanezt, vagy hasonlót! Sajnos sehol nem találok olyan nőt, aki egy kicsit is értelmesebb az átlagtól és odaadó is tud lenni! Pedig én is hasonlónak érzem magam...
2016. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gyorsan gépeltem a telefonon. De, elhiheted, hogy okos vagyok :)
2016. okt. 30. 12:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy nő akivel rajongunk egymásért és megvan a testi vonzalom is, én bármit megtennék érte.
2016. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Remélem találok ilyen férfit magamnak, te pedig neked való nőt.
2016. okt. 30. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!