Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsülnek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Tisztele a kivételnek de olyanba, aki ilyen és még szabad nagyon rég futottam. Egyszerre vagyok okos és egyszerű, az eszem vág és intelligensnek tartanak. Találékony vagyok, szorgalmas, törekvő, dolgozok a céljaimért és elérem őket. Adok a külsőmre, több súlyt emeltem már mint sok pasi. Viszont egyszerre vagyok egyszerű is és a szerelemben naiv. Ez a vesztem. Nem tudom magam megjátszani, akit szeretek azt szinte piedesztálra emelem, rajongva szeretem. Azt mondták úgy szeretek mint egy gyerek és ezt én is érzem. Nem futottam már nagyon rég olyanba aki ezt megbecsülte volna :(. Most is ez volt a gond, ezért volt a szakitás az exemmel. Túl biztonságban érezte magát és nem jól bánt velem. Azt tudom kiket érdemes elkerülnöm, de volt akiről nem hittem hogy kihasznál és mégis ez volt. Az az ember viszont egy manipulátor volt, egyedi eset.
2016. okt. 30. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Isten tudja. Mindenesetre inkább úgy kalkulálok hogy nem, így nem érhet csalódás.:D
2016. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, mintha magamat olvasnám férfiban. Az a baj, hogy nem igazán tudnak mit kezdeni az emberek azzal, ha tényleg totálisan érdekelnek téged, ha olyan gyermeki módon rajongasz értük. Nem ehhez szoktak hozzá. Nem ez a jellemző manapság. Szóval idegen számukra ez az állapot, és amit nem ismernek, attól tartanak.

Én is jártam már így nem egyszer. Szerintem olyan téves képzeteik vannak, hogy hamar ráunnának erre, pedig ha kölcsönös a rajongás, érdeklődés, gondolkodás, érzésvilág és hasonló a fantáziavilág is, akkor nincs az az Isten, hogy hamar ráunjatok egymásra.

Valamiért nem olyanok lehettek, mint te. Én is csak ezt tudom mondani a saját eseteimet tekintve. Pedig még csak nem is volt soha jellemző az, hogy megfojatnék bárkit is a szeretetemmel. :D Ennek ellenére azt mondom, hogy maradj mindig egy nagyra nőtt gyermek a szó pozitív értelmében, aztán ki tudja...:)

2016. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a másik véglet vagyok. Nagyon nehezen mutatom ki az érzéseim,nem tudok egyhamar megbízni az emberekben. Ez sem jó ám.:/ Valahogy az arany középutat kellene megtalálnunk.
2016. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szergej55 ***** válasza:
A rajongást inkább ne! Az nekem is taszító, és nem vagyok egyedül ezzel.
2016. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sok igazságot olvasni a hozzászòlásokban, pl 3#as szóról szóra igaz, amit a forgatókönyvről írsz.

Én pont így vagyok a jelenlegi barátommal.Előttem senkinek nem kellett, én rajongàsig szerettem, úgy ahogy van, mindenét, erre simán elkezdte csapni a szelet màsoknak, amivel semmi bajom nem volna ha közben éreztetné bármivel ,hogy fontos vagyok neki..

Rá kellett jöjjek, hogy nem engem szeret, hanem a szeretetet, amivel rajongtam érte.Ha nem kapja meg a megszokott törödési adagját, mert például nem érdeklődöm iránta annyit mint eddig, akkor reklamál.:)

2016. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor én nagy bajban vagyok, ugyan is így tapasztalat nélkül így képzelek el egy normális kapcsolatot. Nézzük el egymásnak a kisebb hibákat, rajonjunk egymásért, és érezzük magunkat biztonságban.
2016. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!