Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit tőlem a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tőlem a lány?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, 1998-2006 között egy suliba jártunk évfolyamtársakként, köszönésen kívül más nem volt.

Eltelt pár év, majd 2011. decemberében "összefutottunk" egy koncerten ami után ismerős elhozott minket kocsival (1 óra kocsival).

A következő hónapokban picit jobban elbeszélgettünk, párszor átmentem hozzá, picit jobban megkedveltem mint barátot. Valentin napkor kapott egy origami virágot meg egy randira hívást, a virágot szépen megköszönte de belőlem nem kért.


Nem sokkal később kiderült, hogy egy orvostanhallgatóba van belezúgva már jó ideje aki elsőre nemet mondott neki de aztán később ő jött oda hozzá, persze a lány erre nem tudott nemet mondani.


Utána éveken át csak buszon futottunk néha össze, köszönés/kisebb beszélgetés (ami belefér 45 percbe) történt csak.


Idén, szeptember végén nyertem páros jegyet koncertre, körbekérdeztem pár embert(köztük őt is) hátha érdekel valakit. Egyedül őt érdekelte. Ő barátnőivel, én egyedül, már azt hittem elfelejtette majd a koncert előtti jelzőlámpánál összefutottunk, végül együtt mentünk be. Egy ideig jó volt a hangulat, ittunk egy kicsit, majd egy idő után elkezdett megkérdeztem hogy barátja miért nem jött, mondta hogy már nincsenek együtt, ott hagyta a már orvos srác. Nem sokkal később elkezdett visszafogott tempóban pasizni, beégetni nem akartam magam mivel már egyszer elutasított, így bepróbálkozás helyett a 2-3. pali után inkább szépen lassan kiváltam a társaságból és ott hagytam őket, ami fel se tűnt nekik. Reggel ugyanazzal a busszal mentünk haza, volt egy kis beszélgetés indulás előtt, hogy hova tűntem meg miért nem csajoztam be, az utóbbin csak felnevettem. Hazaértünk szépen elköszöntünk és ennyi.


Szépen elkönyveltem, hogy akkor egy ideig akkor nem beszélgetünk. Egyszer csak pár nappal később rám ír, hogy Szia mi újság? :). Volt egy kis rövidke beszélgetés, illendően visszakérdeztem hasonlóképpen majd mennie kellett. Nem akartam túlságosan beleélni magam.

Aztán két héttel később megint rám ír ugyan így. Mostmár azért megkérdeztem azt is hogy hogyan halad a pasikereséssel, ezt a témát gyorsan elterelte azzal, hogy nem pasit hanem önmagát keresi.


Legközelebb már én írtam neki filmek kapcsán, hogyha nagyon unatkozik akkor van pár újabb filmem amit átdobhatok kölcsön (semmi együtt nézésről nincs szó).


A jelenlegi helyzet az, hogy a közeljövőben lesz dolgom náluk párszor, mivel TV-jüket meg kéne buherálni, hogy kezelje USB-t.



Na most itt a vége az inkább elég szakmai, de ha úgy alakul, hogy nem csak ez és haverság áll a háttérben mire ügyeljek?


Még egyszer nem szeretném beégetni magam előtte plusz szülei előtt (ismerem őket), de azt se szeretném, hogy totál zártnak tekintse részemről a dolgot, nagyon kedvelem.


Mind a ketten 25 évesek vagyunk. Lehetnek foltok, nem jutott eszembe minden a téma kapcsán, ha valami nem világos kérdezzetek.



2016. okt. 30. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem szereti a társaságodat. Különben nagyon is szeretne komoly kapcsolatot, de még nincs túl az előzőn, és azt ő is tudja, hogy így nincs értelme új kapcsolatba vágni, ezért inkább most önmagára fordítaná időt és olyanokkal veszi körbe magát, akik nem lehúzzák, hanem akikkel szeret lenni.

Persze nincs kizárva, hogy to ketten egy pár legyetek, de még ni cs itt az ideje.

2016. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!