Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is piszkál a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is piszkál a párja vezetés közben?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve van jogsim, próbálok tanulgatni. Én saját magamon érzem, hogy az oktatóval történt vezetéseim óta mennyit fejlődtem, már nem félek olyan helyzetekben, mint tanulóként, hanem simán megoldom és megyek tovább.

Szóval fejlődtem és nem megy rosszul.

Nyilván nem profi szint és bőven van mit fejleszteni de alapvetően nem rossz és szeretek is vezetni! Legalábbis eddig szerettem....

Párom többször megbántott már, és olyan emberek vezetését minősítette jobbnak akik agyilag és vezetésileg is nullák. Ez pár hónapja volt. Rosszul esett mert tudtam hogy nem olyan vagyok, pedig ha valami nem megy beismerem, de ez túlzás volt részéről és mégsem bánta meg.

Többször tett megjegyzést hogy csoda hogy jogsit kaptam, ami szintén bunkóság volt részéről mert látom ki hogyan vezet...munkatársaim, összetörik az autót...képesek hosszú métereket elindulás után 1-es fokozatban menni miközben sír a kocsi... egyik nekimegy a másiknak tolatásnál..

Tényleg a legrosszabbak.

Én meg szépen figyelmesen elmegyek bárhova, nem törtem, nem koccantam, igyekszem a megfelelő sebességet megválasztani, körültekinteni...és akkor jön azzal, hogy neki már vagy 8-9 éve jogsija van és jobban tudja...és ilyen emberekre lealacsonyít és ilyeneket mond hogy csoda hogy megkaptam...

Az egész lelkesedésem elment :( vagyis nem szegte kedvem de hogy vele menjek az elvette a kedvem :( és bocsánatot sem kér :(

24L


2016. okt. 31. 07:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Miert nem a pasitol ment el a kedved? Masban nem szol le?
2016. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle, hogy meddig akar a párod lenni. Jobbat nem tudok. Ez amúgy gyakori jelenség a pároknál.
2016. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Erre, nálunk is volt példa, oda-vissza. Megoldás, külön kocsival járunk. Így, nincs beleszólás.
2016. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló "okoskodás" a párom részéről, aztán már nem bírtam és visszaszóltam neki azzal, h ne olyan okoskodjon, aki széttört már egy kocsit... Végül csend lett! Persze nem gond az építőjellegű kritika, de van h a férfiak átesnek a ló túlsó oldalára és észre sem veszik magukat. Elhiszem, h rosszul esett, de vond meg a válladat és mondd meg neki, h neked pár kell aki támogat és segít, nem aki lehúz és lealacsonyít. Ha továbbra is fogja folytatni, akkor tudod mi a dolgod...
2016. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne hagyd ,hogy kedvedet szegje, mert egy pasi sem ér annyit, hogy emiatt ne vezess többet.

Vezetni jó.

Kifogtál egy ilyen természetű barátot, de nem mindenki ilyen!

Ha most nem adod fel, hanem szépen vezetgetsz rendszeresen, akkor pár év múlva a kisujjadban lesz az egész, és akkor mondhat bárki bármit.

2016. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért jó olvasni, hogy vannak még itt rendes emberek ☺😕
2016. okt. 31. 07:49
 7/21 anonim válasza:
Mikor a páromnak meglett a jogsija akkor még sajna nem tudtam venni neki saját kocsit de meleptem egy pár autós bőrkesztyűvel és csizmával.Ilyen pasi is létezik. F
2016. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenről mindig az jut eszembe, hogy nekem egyszer volt egy barátnőm, aki belenyúlt a kormányba hülyeségből. Jött szembe egy autó, ő pedig belenyúlt úgy, hogy az autó balra tartson. Az utolsó pillanatban kaptam vissza a kormányt, különben frontálisan ütköztünk volna. Egy család utazott a szembejövő járműben.

Megálltam, kiszálltam, kirángattam a kocsiból, majd egy akkora pofont leb***tam neki, hogy elbotlott. Annyira kiakadtam, és még ő volt megsértődve, hogy túlreagálom.

Pofozkodás közben visszafordult a szembejövő autós, és kérdezte mi volt ez, majdnem az is lebaszott egy pofont a volt barátnőmnek.

Ő megtanulta, sosem ütöttem meg lányt rajta kívül, hirtelen nem tudtam a nemét nézni, nem is érdekelt! Azt tegyük félre hogy nem egy 100ezres kettes golf volt. Az ember életek a lényeg..! A vezetés nem játék, nem csak 2-3 pedálból és egy kormánykerékből áll. Aki nem tud felelősség teljesen ülni egy autóba, az hagyja rá, menjen gyalog, biciklivel, busszal... Vezetni meg csak talpra esetten, mert a bizonytalanságból van a baj sokszor.

2016. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem apukám vette el teljesen a kedvem. Amint meglett a jogsim, elindultunk együtt vezetni. Diesel autón tanultam vezetni, nekünk benzines volt. Persze állandóan lefulladtam. Kiabált velem, mert persze a forgalom kellős közepén, a lámpáknál volt mindig gond. Kiabált, hogy nyomjam az a rohadt gázt...18 éves voltam, hazáig sírtam. Azóta nem is vezettem, annyira elvette a kedvem! Pedig az oktatóm szerint a legjobb vezetője voltam. Nagyon jó érzékkel váltottam,kíméltem az autót és a forgalomban is megálltam a helyem.:(

Azóta nem tudom rávenni magam, hogy vezessek, pedig párom szeretné...

27/L

2016. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Mondani sok dolgot lehet. Ha olyan jó vezető vagy, akkor a benzin vagy diesel semmit nem számít.
2016. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!