Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért isznak annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért isznak annyit a 20-as,30-as nők?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek olyan vàlaszok,hogy "én sosem iszok","antialkoholista vagyok",stb.Az érdekelne,hogy mi lehet ennek az oka?
2016. okt. 31. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert ezt a sok töketlen, rinyapi.csa pasit nem lehet józanul kibírni!
2016. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Ez igen, ez az első hozzászólás aztán indok. Magadat minősíted, ha ilyen férfiak vesznek körül. Mindenki úgy alakítja az ismerőseit, ahogy akarja, azok nem csak betoppannak, ha még is, akkor könnyen lehet belőle nem ismerőst csinálni.

Inkább egyszerűen csak azért, mert 30 évesen úgy viselkednek, mint a tizenévesek. 25-30 évesen tudjátok hol buliztunk mi? Sehol, már rég dolgoztunk, építettük az életünket, nem a szórakozás, a pia, meg a pasik. Balfa**ok... Kinek volt kedve 30 évesen szórakozni már?

De hát a nők már beérnek 20 éves korukra max. Persze már aki, és mély tisztelet a kivételnek...

2016. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert régen jobban fôztek mint az anyjuk,ma meg jobban vedelnek mint az apjuk. :D
2016. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
És a pasik?? Azért mert később érnek, később kezdenek el felnőni, megkomolyodni, családot alapítani. De ebben nem csak a nők hibásak, sőt...Egy 30 éves férfi (sem) igen akar gyereket még, tehát vagy megvárod míg megkomolyodik vagy idősebbet keresel. Tisztelet a kivételnek.
2016. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából mert miért ne? Már nem iszok, 24 vagyok. De 19-22 ittam én is rendesen, heti 3-4-5-6x. Egyetem, mindenki ezt csinálta, leterhelt voltam, így lehet kiengedni a gőzt. Nem mondom, hogy ez jó vagy hogy nem lehetett volna jobban. De erre nem vagy kíváncsi, szóval ezt ennyiben hagyom. Persze szerelmi bánat és éppen mi is rátett.

Konkrétan semmi nem tartott vissza, koli / albérlet, szülőktől távol, gyerek még messze nincs tervben. Igazából tényleg ennyi az oka. Miért ne? Jól esett.

2016. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne találja az egyik előző, hogy 20 éves korra ki kell bulizni magad. Én nem iszom soha, de senki ne mondja már meg a másiknak, hogy mikor rúgjon be. Amikor kedve van.


És már megint ez a manapság. Mivel állítod szembe a manapságot? Mikor 8 éves korodban otthon legóztál, és fogalmad sem volt, hány 20-30 éves iszik meg bulizik?

2016. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Most erre akkor szerintetek mit lehet írni?! A legtöbb nő, akit ismerek, talán szilveszterkor és sátoros ünnepeken iszik, illetve nyáron gyümölcsös sört. Egy nőt ismerek, aki tényleg rendszeresen piál, de ő már nem is ez a korosztály (szerintem úgy 50 éves lehet), és masszív alkoholista.


Mivel azt a választ a kérdező nem fogadja el, hogy "nem isznak sokat", akkor mégis mit lehet mondani?


Halvány lila dunsztom nincs, miért isznak, mivel az ismerőseim között ilyen nincs. Sőt, férfiak között sincs olyan, akit ismerek (tehát nem csak a 72. szomszéd), ez a korosztály, és "annyit iszik".

De legalább nekik van humoruk. :P

2016. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Messziről én is úgy nézhetek ki, mintha sokat innék, de csak mert baromira nem bírom a piát, két shot vodka/pálinka, és már részeg vagyok, és azért azt valljuk be, nem sok alkohol. De egyébként meg egy kis sör a társasággal, egy kis bor a barátnőkkel, szerintem teljesen kellemes módja a társas összejövetelnek. Nem jellemző, hogy tényleg lerészegedek, ha odafigyelek, lassan iszom, de mondjuk egy 4-5 órán keresztül tartó társasjátékos este alatt a baráti körrel karácsonykor mondjuk, legurul 2-4 üveg sör. Vagy leülni barátnőkkel csacsogni egy pohár bor mellett, szerintem az sem egy kifejezetten elítélendő dolog. Azért iszom ennyit, egyébként, mert jól esik. Ennyi. Nem részeg leszek, nem táncolok pucéran az asztalon, de jól esik, felszabadít, főleg beszélgetések alatt, mélyebb témákat is könnyebben elérünk, csak egy kis pohárkától már. Esetenként a párommal itthon is megiszunk egy-két üveg sört, nem minden nap, nyilván, de filmezés közben, összebújva a kanapén jól tud esni így is.


Szóval ennyi, ezt tudom mondani. Mert társasági összejövetelkor is meg úgy egyébként is jól esik.

2016. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

#4

Azért tegyük hozzá, ha itt rákeresel az adott kérdésedre, több huszonéves srác akar gyereket, mint húszas-harmincas éveiben lévő nő. Nyugodtan nézz szét, mielőtt alaptalanul írogatsz balf**zságokat. Nem csak egy kérdés szól erről.

Ezt nőként mondom... szégyellni való a fiatal női nem nagy része, ezek nem nők, mind lányok még. Ismétlem, mély tisztelet a kivételnek.


A 8 éves kori legó-barbi-póni játékok meg nem tudom hogy keverednek ide, de majd biztos megmagyarázod valakinek akit érdekel.

2016. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Úgy, drága, hogy azt írja, manapság. Én mondjuk 20 éve, 9 évesen nem tudtam, a 20-30-as korosztály mennyit iszik. Lehet, hogy ugyanennyit ittak, csak nem tudtuk, mert otthon legóztunk. Ha még mindig nem érted, nyugodtan szólj.


Pasik meg miért ne akarnának gyereket? A nő esik ki a munkából, kell otthon maradnia, marad egyedül, mikor elhagyják.


Én is akarnék gyereket, ha férfi lennék. Napi fél óra cukiskodás.

2016. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!