Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszahúzódó csúnyácska...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó csúnyácska fiúk akik állandóan játszanak milyenek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már mint hűségesek? Elegendő nekik egy nő és az milyen?

Van ilyen tapasztalatotok? Mi fontos számukra?

Esetleg van itt olyan fiú aki állandóan játszik, de közben stabil párkapcsolata van?

20L



2016. okt. 31. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én állandóan játszom (bár már ritkábban, mint régen) és volt már stabil és hosszú párkapcsolatom is.


Igen, elegendő volt egy nő és amikor vele voltam, azért rá is elég sok időt szakítottam. Hűséges voltam.


Az hogy kinek mi fontos, szerintem egyénfüggő. Jah, és nem vagyok annyira csúnyácska sem szerintem.


28/f

2016. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Hát, melyik milyen... Meg mennyire igaz rá az, amit leírtál. Csúnyácska = g3c1ronda vagy csak van pár pattanása? állandóan játszik = szinte minden nap pár órát vagy napi 8-12 órát? csak szórakozásból játszik, vagy gyakorlatilag ez az élete? visszahúzódó = nyomi vagy csak nem a társaság középpontja?


Nekem a durvábban kocka (most csak hívjuk így, mert ez egy rövid kifejezés rá) srácokkal nagyon rossz tapasztalatom van. A kicsit kockákkal nincs baj. El tudják foglalni magukat, fiúsabb a társaságuk, kevesebbet vannak kint más csajokkal részegen, szóval ilyen szinten tök előnyös. De a nagyonkocka fajta (nyomi + ronda + nem ad magára + élete a játék) fiúknál igazából bármi jobb. Olyan mennyiségű frusztráltság és bias van bennük, amivel nem lehet együtt élni. Ráadásul a valóságtól nagyon eltérő világképük van, semmi fogalmuk nincs a nőkről.


Ezt úgy mondom, hogy szoftverfejlesztő + gamer vagyok, mindig is kocka lány voltam, köztük élek... 10-ből 1-et ajánlanék párkapcsolatra bárkinek is... De azt nagyon.

2016. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy sokat van valaki a gép előtt nem azt jelenti, hogy csúnya(legtöbbször). Egyébként én személy szerint örülök ha egy normális lányt felszedek nemhogy még megcsaljam. Persze ahogy előttem írták ez egyénfüggő.
2016. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közelítőleg ilyesmi vagyok, és én speciel kivételesen hűséges és korrekt vagyok. Volt már komoly kapcsolatom is, és nem szólt bele a játék, mellette szeretek mást is csinálni, utazgatni, kirándulni, csak szeretek játszani is.


25/F

2016. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha állandóan játszik, akkor játékfüggő. Kb. lehetetlen vele normális kapcsolatot kialakítani. Legfeljebb addig érdekled, amíg szexeltek, aztán megy vissza a géphez játszani. Éjszakába nyúlóan nyomja, reggel ki van ütve, délnél előbb nem lehet kiszedni az ágyból, szóval a legtöbb közös programotok az lesz, hogy te várod, hogy felkeljen, és két játék között szánjon rád két percet.


Megcsalni lehet, hogy nem fog, de hogy ezt kapcsolatnak nem lehet nevezni, az egészen biztos.


Sajnos akit én ismerek, az eljutott a függésnek egy olyan szintjére, hogy munkahelyet se tud megtartani, nem hogy barátnőt. Gyakorlatilag az anyja tartja el 27 évesen, és nem is akar munkahelyet, mert "nem lenne mellette élete".

2016. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!