Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért különböznek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért különböznek ezek a tanácsok?

Figyelt kérdés

Akárhány kérdést is írnak ki problémákról az emberek, mindre azt tanácsoljátok, hogy titkold, majd, ha megismert mondd el. Ilyenek a mentális problémák, skizofrénia, autizmus, testi fogyatékosság, rossz anyagi helyzet, függőség.


Több kérdést is láttam viszont, hogy elmondja e az ember, ha fiatalon gyereke van(többek között én is feltettem ilyet) és majdnem mindenki azt mondta, el kell mondani az elején, hogy a pasi mérlegelni tudjon.


Miben más ez mégis, mint mondjuk a skizo srác "gondja"?


Ugyanúgy alkalmazkodni kell a másik félnek és egy rakás lemondással jár.


Én az első randi végén szoktam elmondani.


Szerintem mindenkinek ekkor kellene.


2016. nov. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert, ha nőnek van gyereke az elértéktelenítő tényező...ha egy férfinak van valami sulyos defektje azt sajnálni kell és megérteni.
2016. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért különböznek a tanácsok, mert ezen az oldalon jórészt hímsoviniszta, nőgyűlölő férfiak kommentelnek mindenhova
2016. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek is különböznek és a véleményeik is !
2016. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ahogy a való életben nincsenek randiszakaszok, úgy tökéletes pillanat se, amikor ki kell tálalni.


annyi mindentől függ, elsősorban a bizalomtól, ami köztetek kialakul.


a gyereknél annyi a különbség, hogy itt kicsit tényleg bejátszik a felelősségérzet, hiszen nem csak rólad és a férfiről van szó, hanem rá is hatással lehet, ha lesz köztetek valami.


ha valakihez nem kezdem el közel érezni magam, minek mondjam el neki a félelmeimet, a hiányosságaimat, vagy ami kedvezőtlennek számíthat?


másrészt ez nem csak úgy lehet, hogy veszel egy nagy levegőt, és minden előzmény nélkül elmondod, hogy amúgy neked gyereked van. hanem ideális esetben egy csomó mindenről beszélgettek, és ahogy közben kijön, elmondod.


gondolom, érthető, hogy akinek kicsifarok-komplexusa van, annak sem kell letámadnia ezzel az első randi végén a nőt. amúgy meg szerintem hagyni kéne, hogy a másik döntsön arról, mi a baj neki, és mi nem. azaz kipróbáljátok, hogy boldogultok ketten azzal a kis farokkal, és lehet, hogy semmi katasztrófa nem történik.


nem kell mindent előre kitalálni meg beképzelni.


hosszabb kapcsolatban hasonló, ha neked van valami bajod, a másiknak fel se tűnik, de te újra és újra felhívod rá a figyelmet. hátha egyszer elkezdi őt is zavarni... (ezt amúgy én is csinálom, igyekszem elkerülni).


példa: a tipikus "nem vastag a combom, drágám?"-effektus. de biztos? de egy kicsit se? tudom, hogy nem a legszebb, de ugye azért így is szeretsz egy kicsit?

2016. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nem a problémádtól függ a válasz, hanem a nemedtől.

Én személyiségzavaros lány vagyok, nekem is azt tanácsolták, amit neked.

2016. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!