Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is "kuss" a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is "kuss" a nőknek, ha hazaér a párjuk?

Figyelt kérdés
Valaki fejtse ki legyen kedves, mert nem értem.
2016. nov. 2. 12:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Aki ilyet mond, az nem szereti a párját. Nyilván vannak rosszabb napok, de akkor se a páromon vezetem le, hanem inkább elmegyek este edzeni. Most ő aranyosan vár otthon, majd biztos vele fogok veszekedni, amikor az ég világon semmiről nem tehet.. Persze..
2016. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Az en elettarsam is csendben youtubozni szeret es hozzam se akar dzolni. Egyrnesen kellemetlenul erzem magam neha, ha otthon vsgyok,amikor hazajon.Ez regebben nem volt igy.

Amiota elkezdtem rendbe szedni a lakast,azota kedvesebb es jobban erdeklodik .


O azt mondja,h faradt es nyugalomra van szuksege. Nekem megy egy erdeklodo elettarsra. :D

N

2016. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Vannak sajnos ilyen elmaradott emberek, főleg az alacsonyabb végzettségűek között, de nem kizárólag.
2016. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Nalunk ilyen nincs, pedig van, hogy eleg keson vegez a parom de attol meg ha hazajon azonnal beszelgetunk, sokszor meg fozni is nekiall es kozben beszeljuk meg a napunkat, akkor van esetleg "csendes pihi", ha utana lefekszunk es filmezunk vagy videozunk alvas elott.

Mindketten dolgozunk de egyikunk se er soha ugy haza, hogy hozzankszolni se lehessen.

2016. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#12


Megtudlak érteni.:)

Megértem azokat az embereket is, akik egy fárasztó nap után, némi pihenést, csendet szeretnének.Ez a kuss, mert hazaértem és leszarom mi volt veled, ez viszont nagyon alpári....és ezek után csodálkoznak a nők hisztijein+nincs kedvük szeretkezni sem a nőknek ilyen előzmények után.

2016. nov. 2. 14:18
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

#10

Nem valószínű, mivel nem vagyok az a fölöslegesen szófo$ó fajta... De alapelvárás az EGYMÁS kölcsönös meghallgatása.

2016. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

Az lenne az alap, hogy kölcsönösen tiszteljük a másik igényeit. Én nőként vagyok úgy, hogy ha hazamegyek, szeretem, ha van egy kis időm akklimatizálódni. Munkahelyemen is idegesít, aki amint beérek, már beszélgetni akar. Nekem kell egy fél óra csend.

Viszont nekem is el kell fogadnom, hogy a másiknak mire van igénye. Nem hiszem, hogy ez olyan megoldhatatlan probléma lenne, csak némi empátia kell hozzá.

2016. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
Különben milyen közös beszédtémája lenne egy feministának és egy hímsovinisztának?
2016. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Őt kérdezd meg ne minket :D
2016. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 H8907 válasza:
Nem is lennék együtt egy ilyen emberrel, aki így gondolkodik, inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban akkor. Persze mindenkinek kell a csend is, én is olyan típus vagyok hogy inkább magamba fordulok, szeretem a csendet, de azért az hogy sose lehet beszélgetni az már probléma.
2017. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!