Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a "rosszabb" megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "rosszabb" megcsalás a lelki tehát ha szerelem is kialakul, vagy ha csak testi kapcsolat van? Perzse nem egyszeri numeráról beszélek.

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres viszonyt ápol valakivel, akkor teljesen és tökéletesen mindegy, ez már legfeljebb csak a megcsaló félnek fontos, hogy mivel tud takarózni, ha kiderül a disznósága.

A megcsalt félnek tökélesen mindegy, és egyformán sz.arul fog esni.

2016. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyformán rossz.
2016. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Nekem a testi jobban fájna. Mert az az ő döntése. A szerelem megeshet csak úgy is. Sokszor nehéz ellene védekezni. De ha nem lép a másik felé, akkor az egy részt menthető, másrészt ha már nem akar értünk küzdeni akkor lehet engedni méltósággal.


Testinél viszont úgy döntött, hogy az ösztöneinek él, és engem vesz figyelembe.

2016. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

*el lehet engedni

*nem vesz figyelembe

2016. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nincs sorrend, mindkettot kidobassal "jutalmaznam".
2016. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha mindkét esetben folyamatos dolgorol van szó,akkor nincs enyhítő körülmény.


Nalunk egyszer akart lyukra futni XD aztán nem sikerult....mert a csapdámban találta magát. Ment a sirás, a bocsánatért esedezés....megbocsájtottam.

A másodiknál viszont nincs kegyelem!


Ha már elsőre is szerelem miatt akart volna félre menni,akkor már elsőre kib**tam volna.

2016. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávú, akkor tök mindegy. Ami között kbség van, hogy melyik rosszabb, az a hosszú távú viszony és az egy éjszakás, de nálam mindkettőnél lapát lenne a vége akkor is.
2016. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán van különbség a kettő között. Ha a kapcsolatot lebontjuk lelki és testi részre tök mindegy melyik kategóriában csal meg, a lényeg az, hogy én valamelyikből nem vagyok neki elég. Mindkettő ugyanúgy fájna.
2016. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy hosszú távú kapcsolatban bármikor kialakulhat akár érzelmi, akár testi típusú vágy, vonzódás egy harmadik fél irányában. Ez, bár kellemetlen, de sajnos szinte természetes.

Az viszont az egyén döntése, hogy táplálja-e a dolgot. Tehát ha teszem azt megtetszik valaki, akkor nem kezdem el keresni a társaságát, nem flörtölök vele, nem adom alá a lovat, hanem gondosan megőrzöm a három lépés távolságot és inkább a páromra fordítom tudatosan azokat az energiákat, amiket a harmadik fél felé fordítanék, ha engednék az ösztöneimnek. Nálam ez bevált, és ugyanezt várom el a társamtól is.

Vagyis ha megtetszik valami, az nem megcsalás a szememben. A tettektől válik megcsalássá, és akkor már tökmindegy, hogy titokban csetelget, vagy randizgat az illetővel, vagy le is fekszenek.

2016. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!