Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az aki a mostani generációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki a mostani generációban nő neműnek született és külsőre legalább egy átlagos, annak gyakorlatilag korlátlan hatalma van a férfiak felett?

Figyelt kérdés

Szégyellem bevallani, de női kamuprofillal regeltem egy magyar társkeresőre, és az eredmény siralmas volt. Napi több tucat seggnyaló levél érkezik, ahol egyetlen kép alapján (egy átlagos fiatal nőről), már olyanokat bókol mindenki, hogy fúú de nagyon tetszel meg nagyon tetszik minden amit magadról írtál (nem írtam az ég világon SEMMIT!, ki sincs töltve az adatlap), és hogy jaj de szeretnének megismerni, mert egy tünemény vagyok és jaj de örülnének egy ilyen barátnőnek blablabla.... egyszerűen már hányingerkeltő ez a rengeteg seggnyaló levél ami érkezik a férfiaktól.


Miért van ekkora befolyása egy nőnek a férfiakra a mai világban?


2016. okt. 10. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted milyen értelmi képességekkel bír az, aki egy üres adatlap alapján ilyesmiket ír? Most neked kenne kedved ilyenekkel ismerkedni? :)

Ezek a levelek nem férfiaktól, hanem kanos hímneműektől érkeznek.


És mi köze ennek a befolyáshoz? :)

2016. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert mindegyik rohan a farka utan. Mar bocsanat. Addig van jo dolguk a noknek ilyen szempontbol, amig jol neznek ki. Ha mar szulnek egy-let gyereket, feljon par kilo, akkor hirtelen az ilyen "urak" szamara mar nem is lesznek "igazi nok"...
2016. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
És te ezt nevezed korlátlan hatalomnak? :D
2016. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
De ebben mi a jó? Szerintem online ismerkedésnél nincs irritálóbb az ilyen üres ömlengésnél. Az ilyen bókoknak semmi súlyuk nincs, csak lejáratja magát vele aki írja, mert nyilvánvaló hogy ezer más nőnek is megírja ugyanezt. Bókoljon akkor ha már megismert, és tényleg képes véleményt alkotni.
2016. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
A gáz inkább az, hogy a normális hangvételű levelekre sem szoktak válaszolni a lányok..
2016. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Már megbocsáss, de attól egy nőnek sincs korlátlan hatalma a férfiak felett, mert IQ-lightos, kanos pasik hülyeségeket hordanak össze-vissza egy kósza kufirc reményében.

Mondok jobbat. Kaptam már levelet, hogy én egy gyönyörű hölgy vagyok, balblabla... csakhogy nem volt fenn fotóm.

Nagyjából a nők is úgy érzik, mint te: hányingerkeltő a rengeteg seggnyaló levél.

2016. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Tudod mi jár a mostani generációban minden nőneműnek születettnek? Hogy be akarják tömni a lábuk között azt a bizonyos lyukat. Ennyi. Rengeteg férfi szemében kb. olyan szinten vannak, mint egy guminő, annak is ennyi funkciója van. És tudod mi ebben a gáz? Hogy a nők meg nem erre vágynak, hanem támaszra egy stabil kapcsolatban, családra, gyerekekre, akiket nem egyedül kell felnevelni.

És igen: ez a sok levél mind seggnyalás, hátha van olyan világtalan a nő, hogy elhiszi az üres kábítást és szétteszi a lábát. Megnyugtatlak, ezeknek a leveleknek csak ennyi célja van? "jaj de örülnének egy ilyen barátnőnek"? Kamu, ők is tudják, hogy a nő ezt szeretné a valóságnak, hát ezt mondják, hátha közelebb kerülnek a célhoz, ami továbbra sem a komoly kapcsolat...

TÁRSkeresőre meg a nők nem szexpartnert keresni mennek, hanem (egész nyilvánvalóan) társat keresni és annyira nem hülyék, hogy ne lássanak át a személytelen nyálcsorgatáson. És akkor csodálkoznak a férfiak, hogy nem írnak vissza nekik...


(Ja, és feltételezem, te sem válaszoltál egy levélre sem, miközben nőnek adtad ki magad... Hát gratulálok, hogy tovább erősítetted a nőgyűlölet alapjait, ahogy sok "kedves" férfitársad a saját kis "nőként regeltem a társkeresőre, hogy bebizonyítsam, hogy így mindenki rámrepül" akcióikkal.)

2016. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Ne a nőket fikázd! Pont ti mentek a farkatok után....
2016. okt. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Lol.

Nem úgy van ez. Kérdező ne kamu profilod legyen, hanam eszed.

2016. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kérdés sokkal többet elmond a mai "férfiakról", mint a nőkről.

Minden pasival azt lehet megtenni, amit hagy.


Illetve rólad is elég sokat elmond ez a kérdés. Fogsz egy bombanős képest, mert szerinted ez az átlag. Aztán mikor frissen regelve jön 1000 levél, amiből kiderül, hogy sokan megba.sznák, akkor neked az korlátlan hatalom!?

Most tegyük fel, hogy van tíz nő, aki mindent elkövet, hogy teherbe essen töled, hogy egy élen át fizess gyerektartást, és ő munka nélkül kényelmesen éljen, te meg nyomorogsz, akkor az neked hatalom lenne a nők felett, mert bármikor dughatsz?!

2016. okt. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!