Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek van okom gyanakvásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom gyanakvásra?

Figyelt kérdés
Több éve élek együtt a párommal,és fura hogy állandóan kóddal zárja a telefonját.Szerintetek titkol valamit?

2014. okt. 9. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jajj istenem. Nem kell mindenből egyből rosszat gondolni. Hagyd rá, neki is van magánélete , mindenkinek van még kapcsolaton belül is.


Legrosszabb esetben megcsal.

2014. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1-es ez k***úrvajó :)


A végére azért odabiggyeszted, hogy lehet h megcsal...de amúgy biztos nincs gond :)

2014. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Ezt az elején szokták tisztázni... mindenképpen gyanús
2014. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sokan zárják le köddal,főleg ha zsebben hordják,de nem csak akkor,egyébként nem.Tudod ha nincs lezárazva és érintőképernyős,akkor elég sok gubancot tud okozni.
2014. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van okod.....
2014. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igaz az, hogy mindenkinek van magánélete a kapcsolatok belül is. Én is több éve vagyok együtt a párommal..mégis csak hétvégén találkozunk..de ha nincs meg a bizalom, ami egyébként alapja egy kapcsolatnak, akkor nem a kódban van a hiba, hanem a bizalmatlan személyben. Én azt tanácsolom, hogy amíg nem látod félreérthetetlen jeleit annak, hogy tényleg titkol valamit, vagy amíg nem változik a veled való viselkedése, ne gyanakodj, mert csak magadnak ártasz.
2014. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak óvatos, ha nem otthon vagyok én is mindig kóddal védem a telefonomat csak szokszor úgy hagyom mert nincs kedvem állandóan ki-be kapcsolgatni rajta és ilyenkor otthon is aktív a védelem pedig egyedül élek.
2014. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Együtt éltek, ti szerintem egy pár vagytok.

Egy test, egy lélek.... nincsen titok nincsen kód.

Hosszútávú egészséges kapcsolat fentartásához olyan bizalmat kell kiépíteni aminek ára van.

Én nem hiszek ezekbe a mostani kapcsolatokba, a titkolozásokba. Ezek bizonytalan kapcsolatok.

Amíg az egyik fél nem tud 100%ig mindent a másikról, addig ők nem egy test nem egy lélek.... maximum lakótársak.... a házasság nem erről szól, és ez az együttélésbe fér bele, de semmi komolyabba.

Na jól összehablatyoltam.

Lényegtelen hogy megcsal-e vagy sem... a bizalom nincs meg köztetek, így nem erős a kettőtök kapcsolata

2014. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,hogy volt hogy véletlenül nem jelentkezett ki a facebookról és ott volt jó pár flörtölös üzenet,mikor szembesítettem láthatólag nagyon szégyellte magát,és megírte h többé nem teszi ezt,de szerintem ha zárja a telefonját,akkor ez felettébb gyanús...
2014. okt. 9. 20:19
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha korábban már voltak megmozdulásai, akkor érthető h parázol. Amúgy én nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol gyanakodnom "kell", dehát ez én vagyok.
2014. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!