Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt le az ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt le az ismerősei közül?

Figyelt kérdés

No nem mintha a Facebookon élnék, de ezen úgy fennakadtam kicsit... Ismerkedtem egy lánnyal, 2x találkoztunk, nem alakult jól a kapcsolat, mármint nem lett a barátnőm, és 2 hónap után törölt...Vagy ez így megy? Akit megismerünk azt csak úgy letöröljük?

Gondolom akkor már örökre elfelejthetem. :D Mert ő már elfelejtett.



2016. nov. 5. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Te írtad, hogy nem alakult jól a kapcsolat... akkor meg minek tartott volna ott. Gondolom nem évek óta ismertétek egymást vagy kollegák voltatok vagy ilyesmi, hanem csak szimplán ismerkedtetek valahol, aztán megvolt a tali, nem jött be.. és most törölt.. Nem értem, ezen miért kell fennakadni? :-O

Te miért nem tudsz ugyanígy továbblépni?

2016. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja veled tartani a kapcsolatot, miért ne törölhetne? Nem mindenki akar 1000+-os ismerős listát...
2016. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így igaz, csak futólag ismerkedtünk meg, de az én hibám, mert én képzeltem bele többet, mint ami, így saját magamnak köszönhetem ezt, mert egy képzelt ideálba szerethettem bele, de mást nem tehetek, nekem is tovább kel lépnem. Amúgy 2 tali volt. Mentális problémákkal küzdött, lehet jobban is jártam így egyébként.


Az igazából a baj, hogy boldog voltam, örültem, hogy végre egy lány, akivel elvagyunk, elleszünk, és rossz "felébredni" ebből, hogy csak ennyire rövid ideig tartott a "fény"

Muszáj lesz továbblépnem, és elfelejteni.


Így külső szemlélő által nevetséges lehet, hogy ezen "fennakadok" hogy letörölt, de valamiért megszerettem Őt, és rossz, hogy így jött és ment az életemből, és az, hogy már sosem fogunk sem találkozni, sem beszélni.

2016. nov. 5. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
En is toroltem sok olyat, akit bulis korszakomban futolag ismertem meg, de doha nem is beszelunk, utcan se ismernek meg. Minek? Van igy is sok felesleges ember meg.
2016. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Én is törlöm azokat a csajokat, akikkel randizgattam, de nem jöttünk össze és nem is beszélünk. Minek gyűjtögessek olyan ismerősöket, akikkel nem kommunikálok? Ha szoktunk dumálni, az persze más, akkor nem törlöm.
2017. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!