Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölt az ismerősei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt az ismerősei közül is?

Figyelt kérdés

A párommal majdnem egy évig voltunk együtt. Aztán volt egy nehéz, 3 hetes periódusunk szilveszter után, ugyanis messze lakunk egymástól, nehéz volt számomra az ünnepek után elszakadni (3 hónapig nem találkoztunk volna - Ő külföldön él).

Besokallt ettől az egésztől, azt mondta, hagy elmenni, mert látja rajtam, hogy szenvedek a távolság miatt, és Ő sem érzi magát így jól ebben a kapcsolatban (összeköltözni még nem akart).

Eleinte hullámvasút volt az egész, egyik nap kedves volt velem, a másikon meg már jött azzal, hogy nem szeretné ezt folytatni, majd utána azt javasolta, hogy picit szüneteltessünk (és ezek jöttek-mentek minden nap). Már nem tudtam, melyik nap mit fog mondani (egyik nap baleset érte, akkor bezzeg nagyon ragaszkodott, kedves volt velem, webkamerán meg is mutatta a sérülését, aznap irtó kedves volt velem..) Aztán egyik nap írt, hogy Ő ezt nem akarja folytatni, de mivel előtte mindig visszatáncolt, így nem vettem túl komolyan. 3 napig nagyjából hagytam, a barátnők javaslatára nem zaklattam (3-4 hívás volt csak ezalatt az idő alatt tőlem, de az is csak amiatt,mert idegesített, hogy nem veszi fel a telefont). Aztán 3 nap csend következett, majd másnap láttam,hogy a facebookon az ismerősei közül is törölt. Még a közös képeink kint vannak az adatlapján, de ez a törlés abszolút meglepett, nem értem, miért kellett ez a drasztikus lépés. Mivel tudom az email jelszavát, így látom, hogy nem igazán beszélget a face-en senkivel, nem hinném, hogy amiatt törölt, mert "útban voltam" a csajozásban. Nagyon sokat dolgozik, az időbeosztása miatt azt sem hinném, hogy csajozna, hogy bejött valaki a képbe... Szerintetek miért jut el valaki ilyen szintre, hogy szó nélkül törölni kell a másikat? (közben mailben megkérdeztem, miért tette ezt, jött egy ködös válasz, hogy egy srác, akit nem bírt elviselni annyit írt ki az adatlapomra egy dallal összekötve, hogy inkább egyedül, mint egy idiótával, és ezt nem szerette volna látni). Most mit tegyek? Nagyon szeretem, ha kell, várok türelmesen, hátha megenyhül... voltatok már ilyen helyzetben?


2015. febr. 11. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
miért ne?
2015. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem érdekelnéd letiltott volna mindenhonnan.

Valóban zavarhatta, hogy az a srác olyat rakott ki neked, én a helyedben azt azonnal eltüntettem volna, miért hagyod azt kint? :D

Szerintem a párod inkább megerősítésre vágyna tőled, kicsi megalázkodásra, hogy te harcolj ezért a kapcsolatért. Ha valóban szereted, tedd meg, és ne foglalkozz ezzel, h kitörölt meg ilyesmi.

Bár kipróbálhatod azt is, h közömbös maradsz, nem keresed, de szerintem csak jobban kiakadna tőle :D

Beszélgessetek többet, keresd őt, mint egy kapcsolat elején, és tegyél félre mindent, főleg ha biztos vagy benne hogy szeret és valóban senkije sincs.

2015. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolso akkor te is ezt szoktad csinálni szaladtam utánad mint egy pincsi lány akkor nem érdekkelek ha letiltottál a faceröl
2015. febr. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!