Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenétek? Ez igaz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek? Ez igaz vagy csak kifogás? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Majdnem két évtizede vagyunk házasok a feleségemmel,van két felnött gyermekünk,az utobbi két-három éveben megromlott a kapcsolatunk,ez abból adodott,hogy a feleségem egy félreértésből azt gondolta van valakim mellette,hiába esküdöztem nincs, nem akarom elhagyni stb.ez három éve volt,viszont a három év csak vitákból állt ez miatt. Most nem régen viszont kiderült,hogy a feleségemnek van három éve szeretője (kapcsolata) gondoltam akkor egyből adjuk be a válókeresetet és ennyi volt magától értetődöen,erre amikor leültünk erről beszélni azt mondta,hogy felejtsük el egymásnak ezt félrelépést és éljünk tovább mert ő szeret meg hasonlók. Én csak néztem mert ő azért tartott szeretőt mert azt hitte hogy én már nem szeretem és nekem is van valakim akivel tervezem a jövőt,kérdeztem miért vert át és miért nem szakitott velem,miért vert át,azt mondta hogy nem akart és nem is tudott elhagyni mivel szeret engem,örült amikor mi együtt voltunk ugy szexuálisan ugy mindenhogyan.Gondolta addig ameddig nem lépek le az újjal addig igy elvagyunk. De ő azt mondja hogy lemondott rólam és a házasságunkról akkoriban,ő viszont meglepödött amikor mondtam hogy én szeretlek ezt miért nem lehetett megbeszélni emberi módon. Most viszont akarja hogy folytassuk az életünket ketten,mondta engem szeret a szerető egy potlék volt számára,de nem az igazi legalábbis ezt állitja két éven keresztül fenntartott viszonyról.Megbocsátottam ezt mert megprobáljuk folytatni,amit nehezen tudok megrágni,hogy ő soha nem csalt meg ezelötti évtizedekben,és én sem őt annyira meghitt és bensőséges viszonyunk volt,nem tudom hogyan lehet ezt visszahozni ha lehet egyáltalán,ami gond nekem a túllépésben,hogy két évig hazudott lelkiismeretfurdalás nélkül becsapott,tervezett a szertővel,arra várva hogy én mondjam ki a kapcsolatunk végét,meg hiába mondja két év alatt csak volt valamilyen érzelem a férfi felé,azt állitotta csak vonzódás,amikor kellett elövette a szeretőt amikor itthon vita volt,most meg amikor elmondtam hogy nem ugy van ahogy ő gondolta nézzett hogy akkor most mi is van. Nem tudom az időmet vesztegetem vagy probáljuk helyrehozni a dolgokat? Igy hogy mellettem intim kapcsolata volt nem egyszer mással közben velem is,meg valahol csak szerette a másikat is igy mit várjak ettől a kapcsolattól a jövöben? Lesz ez még olyan meghitt jó kapcsolat mint régen?
2016. nov. 5. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Félrement ....szerintem előbb ment félre aztàn talàlta ki, hogy neked szeretőd van , hogy nyugtassa a lelkiismeretét. Honnan tudod, hogy abva tudja hagyni....
2016. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt sem értem ha eddig elvitte a dolgokat,hogy lemondott rólam és a házasságunkról,csak azért akar velem maradni mert mégis szeretem nem ugy van ahogy gondolta hogy nem? Habár azt mondta ha elhagyom akkor valoszinű hogy a szeretővel folytatja,semmit nem értek.
2016. nov. 5. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Három évig vitatkoztatok azon, hogy megcsaltad-e, vagy sem?? Mi tartott ennyi ideg? Most vagy elhiszi, vagy nem, kivéve, ha indokot adtál rá.


A feleséged szerintem úgy van vele, hogy ha ló nincs, szamár is jó. Főleg hogy leírtad, ha szétmentek, a szeretővel folytatná tovább.

2016. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen egy fél fizetés is több mint a semmi. A kis szerszàm is szerszàm. A mcdonalds is étterem...A garzon is lakàs....
2016. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!