Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ferfi kepes elelvezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi kepes elelvezni egy olyan no lattan, aki nem jon be neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye kerdes de ez lehetseges? mondom: tehat egy csaj vetkpzik, nem szex vagy ilyesmi, ha nem jon be neki a no a pasi akkor is elelvez?


Elsosorban idosebb pasik valaszat varom levem a tinik sztem egy kacsara is elelveznek, koszi:-))))


2016. nov. 5. 12:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Erdekes valaszok:-))


Azt tudom, hogy nagyon nagyon bejovok neki es nem ez az elso alkalom, h camoztunk, viszont most eltunt, es normal esetben az onbizalmam rendben van, de feljott ket kilo es azon filoztam h lehet h ez nem jon be neki?


Meg mindig vekony vagyok, vagyis mar nem tudom, mert 53 szoktam lenni es most 55 vagyok, 165 centihez:-))))Szoval az jutott eszembe, h lehet ha a ket kilo mar tul sok volt es inkabb eltunt...?:-)))

2016. nov. 5. 14:12
 12/26 anonim ***** válasza:
te trollkodsz
2016. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem trollkodok (sajnos annyi idom nincs, meg igy 28 evesen nem is igazan tervezem), de ez van. Ha nem jott volna fel ram ket kilo, velhetoleg most nem olvasnad ezt a kerdest, de sajnos a hekyzet az h feljott.


Pontosabban, azert irtam ki mert az illeto eltunt, tehat igy szublimalt es ennek mar 5 napja. Mondjuk en sem irtam ra, de ez megy mar 6 honapja, csak nem ertem, h miert tunt el? Azert ket kilo sztem bem olyan veszes tehat nem az van, hogy kifelejtettem egy 0-at. Engem nem zavarna, sot en eszre sem vennek ket kilo pluszt senkin....


De mi masert tunt volna el?

2016. nov. 5. 14:51
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Pl mert felnőtt emberek camban verés után rájönnek, hogy milyen abszurd gáz ilyet csinálni, ahelyett hogy elhívott volna kávézni, és utána jól megrakott volna…


Egyszerűen ég a képe

2016. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ez azert nem allja meg a helyet mert a vilag ket kulonbozo pontjan elunk....amire egyebkent gondolni tudok, marmint h miben volt mas a mostani mint az eddigiek az az, h szoba hozta a szerelmet (igy 6 honap utan) es ugyan nem mondta ki, de eleg egyertelmuve tette h neki erzelmei vannak irantam, en pedig elmagyaraztam neki h amit o erzelemnek vel, az egy szexualis dolog tulreagalasa es moze nincs a szerelemhez.


Aztan megkerdezte, h esetleg el tudom e kepzelni, hogy egyszer beleszeretek amire kategorikusan kijelentettem, h kb kizart, meg gondolati szinten sem jut eszembe, de ettol meg kedvelem es azt amit cam-on csinalunk:-))


Szoval utana folytattuk a camozast, minden szuper es ennek 5 napja es azota el van tunve.

2016. nov. 5. 16:57
 16/26 anonim ***** válasza:
2 plusz kilo baromi gyerekes gondolkodasra vall... tenyleg 28 vagy? Ha meg ilyen mely erzelmeitek vannak akkor te is tudod hogy 1-2 nap "eltunes" meg nem para.
2016. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De pont ez az, h nem egy ket napja tunt el:-)))Masreszt pedig csak neki vannak felekm erzelmei nekem fele nincsenek:-)
2016. nov. 7. 18:55
 18/26 omba ***** válasza:

"Hat ez igy visszaolvasva eleg rohejesnek tunik, " - tényleg az.

nem tudom, volt-e dolgod már férfival, ha bárki megragadja a farkát, és egy darabig húzogatja,. akkor el fog élvezni - nincs más opció.... mit akarsz te a kilóiddal????

Ha megmondtad, hogy felejtős, nem akarsz tőle semmit, ő meg akart volna, akkor miért csoda, hogy eltűnik?

2016. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves omba...Írod,hogy "ha egy férfi szerszámát huzamosabb ideig húzogatja BÁRKI,akkor az illető úrnál csak IDŐ KÉRDÉSE az elélvezés"...Most nem tudom,hogy te férfi vagy-e,avagy nő,de az biztos, hogy OLTÁRI NAGY BUTASÁGOT ÍRTÁL...Olyan,amiröl írtál,olyan NINCS...Olyan van csak,hogy "ha egy CSINOS NŐ húzogatja egy pali szerszámát,akkor csak idő kérdése az elélvezése"...Ez mondjuk igaz szerintem minden férfira...Nade amiröl te írtál? Most így elképzelem magamnak azt,hogy pl.az én szerszámomat,egy 140 kilós,szőrős,és órmótlan lábu,bányarém külsejü förtelmedvény nő kezdené bármikoris húzgálni,hát...Orgazmusom egész biztos hogy az életben nem volna,viszont én magam egy ilyen eset után egészen biztosan leadnék vagy 40 kilót egy hét alatt,mivel jópár napig semmi étel nem maradna meg egy percig sem a gyomromban...(De akkor lehet az is, hogy velem van a probléma,és álltalában a férfiak nem ilyenek...Viszont én még másmilyen férfit nem láttam eddig...)
2016. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Gyorsan hozzateszem, en semmit nem huzogattam ez online, kameran tortent:-))
2016. nov. 8. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!