Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ferfi kepes elelvezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi kepes elelvezni egy olyan no lattan, aki nem jon be neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hulye kerdes de ez lehetseges? mondom: tehat egy csaj vetkpzik, nem szex vagy ilyesmi, ha nem jon be neki a no a pasi akkor is elelvez?


Elsosorban idosebb pasik valaszat varom levem a tinik sztem egy kacsara is elelveznek, koszi:-))))


2016. nov. 5. 12:10
1 2 3
 21/26 Titusztitusz ***** válasza:
52%
Nagyon gyönyörű vagy, kérdező...Webkami előtt élvezkedni...Hogy hova tud még jutni a világ?
2016. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Titusz: Az, hogy ezt az ember egy emberfel csinalja a tavolsag miatt az egyreszt nem szakma, masreszt semmi kivetnivalot nem latok benne:-))Az ember csinalja azt amit jonak erez, ami oromet okoz neki, ha folyton azon dilemmaznek, hogy mit szolnak hozza masok valoszinuleg ki sem kelnek az agybol:-)))
2016. nov. 8. 16:37
 23/26 Titusztitusz ***** válasza:
De legalább olyannal csinálod,akit személyesen is,és BIZALMASAN is ismersz? Vagy véletlenszerüen kiválasztott vadidegen vén perverzekkel élvezkedtek egymás előtt kölcsönösen? Mert nem mindegy a dolog...
2016. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#19, sajnálattal közlöm, hogy ze egy fizikai reakció, lehet, hogy neked már nem megy, de amúgy minden ivarérett férfinak igen.

Amúgy ha te le tudsz fogyni 40 kilót, akkor mi bajod a 1540 kilós nővel??? Egy súlycsoport lehettek.

De a kérdés nem a kérdező erkölcsössége volt - a te felfogásod szerint..


Én se értem, mit csodál a kérdező... annyi szép lánnyal lehet camezni, hát te ennyi voltál, örülj neki, ha ez öröm.

2016. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Random idegennek indult aztan ez megy mar 6 honapja, a gond csak az, h en erzelmileg visszautasitottam mert csak es kizarolag szexualisan erdekel, amit o el is fogadott de azota nem irt....


Egyebkent nem ez a barkivel kamerazik karakter abbol mar kinott, szimplan most vagy tenyleg szerelmes belem es az egoja utalja, h elutasitottam, vagy megint egyfajta control/manipulacio jatekrol van szo.


Szoval akarhogy is, zavaro:-))

2016. nov. 8. 18:18
 26/26 Titusztitusz ***** válasza:
Random idegennek(!) indult a dolog? Hát...Akkor több kérdésem nincs is...És lépek is gyorsan a kérdésedröl,mert azt hiszem,hogy nemsok választ el most sem attol,hogy néhány nap alatt leadjak 40 kilót...Legalább...
2016. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!