Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy ha egy fiú izgul, feszeng egy lány jelenlétében, akkor tetszik neki?

Figyelt kérdés
Ezt annyiszor hallottam már,de mégse értem mi a magyarázat rá.
2016. nov. 5. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi így gondoljuk. A lányok feszengnek, ha a "kiszemelt" fiú közelében vannak. Úgy gondoljuk, félénkek vagytok és nem meritek ki mondani hangosan az igazat, ami csak szerintünk lehet igaz. Azt gondoljuk, féltek megtenni az első lépést. Ha bővebb magyarázatot szeretnél, írj privát üzenetet. Remélem segítettem és érthetően elmagyaráztam. :)
2016. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert általában így van. Nőknél is elég gyakori, hogy zavarban van, vagy elpirul, ha olyan férfivel kerül kontextusba, akit vonzónak tart.
2016. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kedves kérdező, veled még nem fordult elő, hogy hebegsz-habogsz a kiszemelted jelenlétében?

Fiú vagy lány vagy?

2016. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert így is van. Én baromi magabiztos vagyok, bárkivel lazán elbeszélgetek, csak pont azzal a lánnyal nem, aki igazán érdekel, egyszerűen leblokkolok, rágörcsölök az egészre, amivel eltaszítom magamtól, pedig nagyon szeretem. Elég rossz helyzet.
2016. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!