Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végig az volt az érzésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig az volt az érzésem, mintha összetartoznánk, úgy is viselkedtünk. Évek teltek el, de még mindig hatással van az életemre. Valakivel történt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Egy banketten találkoztam egy fiúval, akivel az egész estét együtt töltöttük kézen fogva, de nem történt semmi több köztünk. Egyszer találkoztunk azóta, azalatt a pár perc alatt megfogta a kezemet. Kb. másfél évig éreztem úgy utána, hogy szerelmes vagyok belé. Életem minden területén motivált, mindenben jobb akartam lenni miatta. Nem volt valami nagy esélye annak, hogy összefussunk, de a legnagyobb tömegben is megéreztem ha ott van, pillanatokal később már meg is láttam.

Sokáig nem gondoltam rá, az életem teljesen megváltozott, viszont most egy komolyabb kapcsolat küszöbén vagyok és eszembe jutott. Ahogy végiggondoltam az eddigi döntéseimet, rájöttem, hogy bár tudattalanul, de szinte mindegyikben neki szerettem volna megfelelni, eléggé válni ahhoz, hogy észrevegyen. Mit gondoltok?



2016. nov. 5. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem jártatok a végére? Nekem is volt egy hasonló találkozásom, 1 évig kerülgettük egymást de ő nem állt készen egy kapcsolatra. Az én életem is változóban van a hatása miatt. Most is nagyon sokszor eszembe jut.
2016. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!