Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem fura? Lentlent

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom. Egyik baratnommel arrol beszelgettunk,hogy vajon ha vege lenne a kapcsolatnak,akkor hol tudnek ismerkedni. Mivel nem jarok mar ugy sehova. A kapcsolat haldoklott de nem akartam a veget.

erre egy ora eltelik es leszolitanak az utcan ismerkedes cimszo alatt.

Kb egy kezemen tudom megszamolni ez hanyszor tortent meg eletem soran. Olyan volt mintha azt ereztem volna utana,hogy van meg remeny. Ha nem is lesz meg a kapcsolatom :D

valahogy mintha minden okkal tortenne :/ es kesobb erted meg mi miert tortent pont ugy ahogy.


2016. nov. 5. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
NEm.
2016. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is fura, hogy valaki az utcán szólítgat le lányokat, mi van ha siet valahova és csak feltartja?


De viccen kívül én nem ismerek senkit aki így talált volna párt, próbálj eljárogatni valahova, vannak barátaid( legalább egy barátnőd) biztos találsz olyan elfoglaltságot ahova szívesen elmennél.

2016. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!