Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy szép, okos, kedves nő, aki nem alhokolizál, nem cigizik, nem káromkodik. Nem is ment át rajta a fél város.

Megismerkedtek vele, jól elvagytok meg minden, de ti csak szexet akartok vele.


Ha egyszer találkoztok egy normális nővel, azzal miért nem lehet megpróbálni egy kapcsolatot? Csak szex, kapcsolat nem... Ha összejönnétek, mindig lenne szex, plusz egy normális, hűséges társ, aki szeret titeket. Ez nektek miért nem jó?


Engem nem vertek még így át, mert időben kapcsoltam, hogy mi a helyzet. De azért érdekelne, hogy miért csináljátok ezt.


2016. nov. 6. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet. Szeretnék egy ilyen típusú nőt komoly kapcsolatra, normális, káros szenvedélyektől mentes, nyugisabb férfiként hasonló partnerre vágyok, de sokszor úgy érzem ez fordított esetben is áll amit te írtál. Nem arról van szó, hogy csak szexet akarna csomó nő, de valahogy nem igazán éreztetik, hogy egy ilyen típusú férfi kéne nekik, legalábbis ha adott lenne a lehetőség.
2016. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nálam az ilyen nő az álom kategória, biztos nem csinálnék vele ilyet. Attól hogy kifogtál pár hülyét, még még fogod találni a párod, aki értékelni fogja ezeket :)
2016. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem csak a férfiakat minősíti, hanem téged is.. hogy az ilyen férfiakat veszed észre.. aki meg a fél karját levágná egy ilyen nőért, az még a barátzónába se kerül be, mert túl egyszerű, túl kiszámítható, túl unalmas.
2016. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy ki kit tart szépnek az relatív. Lehet, hogy nagy nőcsábász a srác és folyamat új nőket szédít és nem akarja lekötni magát vagy az is lehet ,h valaki összetörte anno a szívét és ezért megy csak a szexre.
2016. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Hát,nem tudom...Én sohasem viselkedtem így...Az ilyesmi nőkkel,amilyeneket említettél a kérdésedben,én MINDIG igyekeztem a lehető legkomolyabb kapcsolatot kialakítani...Sajnálom,ha téged eddig csak primitív,agyatlan,degenerált férfiakkal hozott össze a sors,akik képtelenek arra,hogy megbecsüljék az értékes hölgyeket...Lehet, hogy örökösen rossz körökben mozgol...EZEN próbálj meg akkor változtatni...
2016. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert az összes férfi a lyukra megy,más nem érdekli őket,meg hogy minél jobban bántsa a másikat,ehhez értenek csak..
2016. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a csak szexszel? Nem mindenkinek fér bele az életébe egy monogám párkapcsolat, mert nem tudna annyi időt szánni a párjára, amennyit az igényelne és emiatt csak konfliktusok lennének.
2016. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!