Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért csináljátok ezt? :D

Figyelt kérdés

Megismertem egy 27 éves férfit, nagyon kedves, figyelmes volt velem. Folyamatosan udvarolt, randira hívott. Eleinte hárítottam, aztán megkedveltem. Mikor igent mondtam a randira, ő visszamondta, mert még nincs túl az előző kapcsolatán. De még mindig felhozza a randi témát... (jövöbeli kifejezésekkel)


Akkor várjak rá? vagy hagyjam az egészet? Van ennek így értelme?

22N


2015. jún. 9. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nincs értelme. SZórakozik, talomban tart, üres estékre.
2015. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert amúgy minden egyes férfi ezt csinálja, mindenki téged hívogat randira, nem?
2015. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem. :) De, ha ilyet csináltok, azt miért? Lényegében erre lennék kíváncsi. Nem kellenek a bunkó megjegyzések. Szövegértés az egész.
2015. jún. 9. 17:30
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

vagy egy nem tudom mit akarok szerencsétlen

vagy pedig tartalékosnak felvett a listára


tudod van az hogy a férfinak kell egy punci amit néha elővesz a kalapból. :D te vagy a lefordított kártya a yugi ohban vagy a mi a franc az a mese :,D


ismerkedek több lánnyal,és akivel eljutok egy szintre de közben akad jobb,azt tartalékolni kell,mert kényelmesebb elővenni mint megint keresni egy újat aki megtetszik stb stb


fárasztó ez

2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyet sajnos nők és férfiak egyaránt csinálnak,az okát nem tudom,talán ők sem,de már velem is megcsinálták egyszer nem is olyan régen.
2015. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és mi lett belőle?:)
2015. jún. 9. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Fájó szívvel,de el kellett tanácsolnom a hölgyet.Nem tudtam tovább tolerálni a szeszélyeit.Persze a végén ő sértődött meg.
2015. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelmed.
2015. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még dugaszolja az exét, téged meg talonban tart. Majd ha kellesz, szól.
2015. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy pedig, mivel hárítottál, és már nem az első esete volt ilyen, beleunt a dologba, csak nem akarta megmondani, és az exre kente. :D
2015. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!