Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz itt később? Nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz itt később? Nők, hogyan élitek ezt meg? Gyakoris férfiak, ti is csináljátok?

Figyelt kérdés

Most 20 éves vagyok, Budapesten élek. Korábbi életéveimben, évről évre, mindig egyre több férfi nézett meg, szólt oda az utcán. Ez a nyárias időszakra jellemző, mikor nem a télikabátban meg a sapkában flangálok. De idén... Ez valami borzasztó. Szerintem 19 évesen kb. ugyanígy néztem ki, bár biztos változtam még valamennyit. Mindenesetre most még sokkal több van, nem lehet nyugalomban végigmennem központi helyeken. Régebben élveztem ezt a figyelmet az utca emberétől, főleg, mert anno gimiben nem kaptam ilyesfajta figyelmet. De ez most SOK. Külsőm egyébként semmi extra, látnotok kéne, nem vagyok ilyen bögyös, flörtölős, férfiak álma. Kissebb, A-s mellem van. Mondjuk szoktam nagyon rövid nadrágot, meg csinos ruhát felvenni, de az a vicc hogy tökmindegy, mert ezekben ugyan többen néznek, de random göncökben is ugyanúgy odajönnek pofázni valamit, volt hogy meg is fogták a vállamat egy ilyen alkalommal.

És nem csak cigányok, a legtöbbjük fehér, magam is fehér vagyok. És nem az ótvaros környékeken van ez, olyanokba nem megyek.


2016. jún. 4. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Engem sosem neztek meg es sosem szoltak utanam. Lehet,azert mert nem akkora kisnadragban jarkalok, hogy kilog a fenekem alja belole.
2016. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Szokd meg. Én 40 éves elmúltam és rendszeresen leszólítanak. És? Fél perc elhajtani valakit, akivel nem akarsz ismerkedni. (Ha bunkón közelednek, oda se nézek, ha meg kulturáltan, akkor közlöm, hogy párkapcsolatban élek és ennyi.)

Ha meg valaki hozzám ér, akkor félretolom a kezét, egyértelműsítem, hogy nem kérek az érintéséből.

Tanulj meg kiállni magadért, nemet mondani és ennyi.

2016. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

De nagy probléma! Nem akarlak megbántani, de ne vedd ezt ennyire fel.


Engem is megszoktak bámulni, sőt autóból is kiszoktak kiabálni, dudálni is szoktak. Na jó, ilyenkor kicsit ég a fejem.


#1

Nyáron pl. miben legyen az ember? Nem fogok azért csadort felvenni, mert egy-két férfi nem bír a vérével...

2016. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hat ha rovid cuccokat meg ruhacskakat hordasz, akkor miert csodalkozol? Senki nem mondta hogy csadort kell felvenni. De pl. ha en 174/54 kgval es C-s mellekkel fel tudok ugy oltozni a legnagyobb melegben is, hogy nem vonzok magamra keretlen figyelmet akkor szerintem barki meg tudja oldani. Vannak gyonyoru maxi ruhak, lazabb szoknyak, topok, amik szepek, noiesek meg sincsenek ki belole a combok, fenek meg a dekoltazs.
2016. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#4


Nem tudom te hol járkálsz...De mind1.

Akkor elmondom a másik példát is. Gyakran járok el biciklizni. Ilyenkor semmi extra ruhát ne képzelj el rajtam, feltűzött haj, nulla smink. Tényleg semmi extra...


És mégis egy-két pasi majdhogynem kiesik az autóból.


Múltkor hülye hangot adott ki a biciklim, erre egy pasi lelassított mellettem, hogy szívesen megolajozza a láncomat...:D Na?

És semmi kirívó nem volt bennem!

Szerintem ez már rég nem csak arról szól, hogy ki milyen ruhában van.

2016. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondom, ha visszafogottan vagyok hosszú nadrágban, dekoltálatlan pólóban, akkor is... Nekem is megy a dudálás meg minden. -_-
2016. jún. 4. 12:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Kamu kerdes. Nincs olyan no a foldon aki barmit vesz fel mindig beszolnak neki es korbe ugraljak.
2016. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na én meg az ellenkezőjétől szenvedek, nem néz meg senki, pedig nagyon cuki férfi vagyok, és akkor mi van? :D majd írjak ki én is kérdést, h miért nem dudál már meg pár csaj engem, h kicsit ne érezzem magam magányosnak? :D hát elég jó seggem van, szóval megdudálhatna végre vki lányok
2016. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


Majd írd le az útvonalad, hogy merre közlekedsz és rádudálok a cuki seggedre. :D

2016. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, pedig semmi extra cuccot nem veszek fel, és ritkán sminkelem csak magam. De valami megváltozott. Én 32 vagyok, nem is gondolnám, hogy a legjobb formámban, de mégis mindenki úgy bámul autókból, mindenhonnan, hogy csak pislogok. Múltkor is hosszú fekete nadrág volt rajtam, meg egy sima top (nincs nagy mellem), és rámdudáltak, integettek, stb. Valami van a levegőben... :)
2016. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!