Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek en valamit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek en valamit, ha a ferfi hatarozatlan, es mindig lebeszeli magat a parkapcsolatrol?

Figyelt kérdés

Megvan minden kozottunk ami kell, kiveve hogy nem tudja, mit akar.

Mi a velemenyetek?


2016. nov. 6. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz. Akkor szépen egyedül marad.

Te meg majd keresel olyat, akinek kellesz annyira, hogy nem kell neki könyöröhni, hogy ugyan már, legyen a párod.

Ez nevetséges, legyél már egy kicsit öntudatosabb.

Maradjon szépen hoppon a pasi, aztán sajnálhatja, amikor más fog csókolgatni.

2016. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
menekülsz, ilyen pasi nem érdemel nőt
2016. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Miota ismeritek egymast? hasonlo a helyzetem, kerdest is irtam ki ket napja....
2016. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tehetsz - hagyod ezt a kisfiút és keresel valaki olyat, akinek tényleg kellesz és aki ezt fel meri vállalni.
2016. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, pont ilyen helyzetben vagyok. Mindenki azt mondja, hogy ott kell hagyni az ilyen pasikat és majd rájönnek egyszer, hogy mit veszítettek. Valóban jogos ez de én nem szeretném ilyen könnyen feladni és beletörődni abba, hogy mindketten szeretjük egymást valamilyen szinten mégsem vagyunk együtt. Szóval én várok kicsit és ha azt érzem, hogy megváltozott a viselkedése velem és elutasító és tényleg nem akar semmit akkor visszalépek és átadom a lehetőséget másnak. Addig viszont amíg fejlődőképesnek érzem addig kitartok mellette :)
2016. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!