Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még 'esélyem',...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még 'esélyem', hogy folytassuk ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk, majd kiderült, hogy Ő meg az exe között van valami mire én berágtam és mondtam, hogy ennyi. (pár randink volt). Meg se beszéltük, hogy mi volt mert én beszélni se akartam erről mert nagyon dühös voltam!

Most, hogy lenyugodtam írtam neki, hogy megbeszélhetnénk. Nem válaszolt semmit.

Majd felhívtam és mondta, hogy azért nem írt vissza mert nem érezte azt, hogy ezt feszíteni kéne és megkérdezte, hogy én hogy gondolom. Én elmondtam, hogy én szerettem volna megbeszélni, mire belement egy találkozóbaba, hogy oké akkor beszéljük meg.

De így belegondolva nem is akarok erről beszélni, csak azt akarom, hogy folytassuk tovább a randizást, rájöttem, hogy nagyon nagyon kedvelem és milyen hülye voltam, hogy így berágtam. Fogalmam sincs, hogy miket kérdezzek róla és a lány közötti kapcsolatáról. lehet ezt nem is kéne nagyon felhozni.

Szerintetek van esély rá, hogy folytassuk az ismerkedést és alakuljon úgy ahogy fog?

Férfiak, ti mit tennétek ilyen helyzetben, ha így viselkedik veletek egy lány, ahogy én vele? Mire gondolnátok?


2016. nov. 6. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos hogy kiakadtál az exe miatt és ne hibáztasd magad.Ez a srác nem ami a kapcsolatokat illeti így én biztos nem hajtanék érte nő létemre.Neked is lehetne tartásod. Én ezután max azon bánkódnék hogy időt pazaroltam ilyen pasira,nem hogy még akarnék tőle valamit.Amúgy meg egy jó tanács,hogy ne nagyon kezdj olyannal aki nemrég szakított vagy épp szakításban van. Normális esetben akiknek elválnak útjaik utána hagynak időt arra,hogy feldolgozzák a szakítást,ez pár hónap max fél egy év is lehet,de az az idő kell mert akkor legalább letudja zárni ami volt és továbblépni.
2016. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,bocsi úgy akartam írni az elején ..."Ez a srác nem fer a kapcsolataiban..."
2016. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Hát igen én is vitatkoztam magammal, hogy keressem vagy ne keressem, de végül inkább felhívtam, mert már hiányzott :( megfogott. Lehet az is ráadott, hogy egy pasi nagyon bunkóan lerázott, amikor kerestem a társaságát megírta, hogy kopj le. Így.

Mert az, hogy meg akarom beszélni vele a dolgokat az már koslatás ? :/

Mert én úgy láttam, hogy túltette magát az exén

2016. nov. 6. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit szolnal ahhoz,h nem az exe? Ugyanugy boldogok,mintha mi se tortent volna. Csak beadta neked,h felprobalhasson unalombol? Sajnos sok pasi csinalja ezt a lanyokkal manapsag. Szerintem nezz mas pasit,aki fer modon all hozzad.

N

2016. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!