Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először is: Nem kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is: Nem kapcsolatot keresek, a kérdésem nem erre irányul! Van olyan lány aki barátilag találkozgatna egy sráccal, hogy egy kicsit megtanulja milyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Tehát beszélgetni, igazgatni, hogy viselkedjen velük?

Olyanra gondolok, hogy programokat csinálni, esetleg moziba menni, ilyesmik.

Nagyon max esetleg még annyi, hogy barátilag, szimpátia alapján néha egy-egy ölelés, csók. Ettől többet nem akarna.



2016. nov. 1. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Holy crap... Szánalom
2016. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Értem. Mondjuk, mivel minden ember más, nekem is minden lány, megmutathatná, hogy kell szexelni. Csak is tanulási célból.
2016. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Komolyan, szerinted egy normális lány elmegy egy idegennel, aki ennyire leadja? :D

Bocsi haver, de ez tényleg szánalmas volt.


Amúgy is egy Nő csak a saját igényeire formálna, ami más nőknek nem biztos, hogy tetszene. Nincs olyan, hogy x pasi, aki tetszik minden nőnek.

Vannak olyan nők akiknek a magabiztos, rosszfiús stílusú pasik jönnek be, de olyanok is vannak akiknek a zsánere a visszahúzódó félénk fiúk, vagy a megfontolt és céltudatos, stb. stb.


Szóval ha csak beszélgetni akarsz, akkor azt megteheted bárhol. Meglátogatsz kül. progamokat és ott elkezdel beszélgetni.

Ha pedig randizgatni szeretnél akkor ismerkedj meg egy lánnyal, ne játszd be neki ezt a szánalmas, lealacsonyító dumát(könyörgöm..), hanem add magadat. A lányok nem vevők egy siránkozó, labilis pasira.


Jah és ha nagyon nem megy, de Te lányt akarsz, mert ugye kibújt azért a szög a zsákból.. ölelés, csók (nem akarna többet.. de gondolom úgy érezné magát, mint szegény ember amikor megnyeri a lottót ha a lány engedne mást is..), na szóval akkor erre találták fel a rosszlányok nevezetű oldalt.

Az ottani lányok, akik valljuk be elég dekoratívak örömmel mennek veled moziba, vacsorázni, programokra, tanítanak téged, és hidd el egy-egy ölelésbe és csókba is benne vannak. Persze ott sem kell több, de ha akarsz többet megengedik.

Ez még fair ajánlat is, hiszen profik tanítanak. A tudás pedig pénz. Ingyen nem jár, ha magad nem akarsz érte megdolgozni.

2016. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg 100% barátságból én benne lennék. De a csók kizárva. Szerintem semmivel se rosszabb az, mikor valakinek a csajozást kell elmagyarázni, mint mikor a matekot. Nem lehet mindenki mindenben jó, nem igaz?
2016. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik az ötlet. Együtt jártam egy fiatal nővel, akinek korábban még nem volt kapcsolata, és utólag egyértelmű volt, hogy nagyon jó hatással volt rá. Rögtön az elején tisztáztuk, hogy nem érzek iránta semmit. Azért mi szexeltünk is, szerintem az is kellett. Ezt egy nő már aligha fogja bevállalni, úgyhogy felejtsd el, nemhogy a csókot, de még az ölelést is, hacsak nem az teljesen baráti, megpaskolgatom a hátad jellegű, de te aligha erre gondoltál. Kombinálhatod is a kettőt, a rosszlanyoknál szexelhetsz, a barát barátnő meg ellát tanácsokkal, elmegy veled közös programra, úgy élőben is látja mit csinálsz. De egyébként ha találsz elég intelligens rosszlányt, akinek van erre hajlandósága, akkor akár be is vállalhatja, bár ez sok pénzedbe fog kerülni. De ha van elég pénzed, akkor megéri. Annak idején nekem ezt felajánlotta egy mellékállásban prosti pszichológushallgató. El is fogadtam volna, de volt egy hülye húzása, ami miatt elment az egésztől a kedvem.
2016. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez hogy került a felnőtt kapcsolatok kategóriába? Bocsi, de az hogy "megismerd a másik nemet", még nagyon erősen tini gyanús...
2016. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok.. és sajnálatos módon, nekem egész életembe kimaradtak ezek a "haverokkal elmenni ide-oda dolgok, vagy szimplán csak lányokkal".


Egész eddigi életembe megvetettek, kinevettek, bántottak... visszahúzódó voltam mindig is, féltem és mai napig is valahol félek az emberektől.

Nem vagyok az a szövegláda, nem tudok nagyon miről beszélgetni.


A másik meg, nem akarok szexet senkitől.

Egyrészt impotenciával kapcsolatos problémáim vannak, másrészt meg annyira már nem vonz a szexualitás.

Már nem lelem benne örömömet.


Viszont az hogy valakihez odabújhassak, esetleg csók is legyen, nekem az fontosabb a hülye szexnél.

Volt anno egy exem, vele nagyon sok volt, nem is vágyom rá.

Mielőtt jön a kérdés, már mellette is voltak gondjaim, valószínűleg most is tudnék szexelni, de elég nehezen és ahogy mondtam, már nem vonz.

Csak egy ilyen minimális kis örömet szeretnék a "szánalmas" kis életembe.

Randizni nem akarok és ahogy mondtam, barátnőt sem akarok.

2016. nov. 1. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:

úgy tudom impotenciát a legtöbb esetben lehet gyógyítani.


Társkeresőkön elég sok olyan nő van, aki barátot keres, szabadidő eltöltésére, kimondottan nem szexre.

2016. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Barátnőt azért sem akarok, mert én az utolsó barátnőmbe eléggé nagyot csalódtam. Mai napig fáj, hogy én úgy mond csak egy szar alak vagyok és hogy semmit nem jelentett, hogy valamit is megtettem érte. És sajnos a legtöbb nő ilyen.
2016. nov. 1. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha két hónapnál régebben szakítottál, akkor mielőtt nagyon elásnád magad ebben a "minden nő mocsok, hülye szex" gondolkodásmódban, gyorsan keress meg egy pszichológust, mert az egész életedet el fogod szúrni, és nemcsak a párkapcsolataid lehetőségét.
2016. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!