Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival aki többször plasztikáztatott?

Figyelt kérdés

Főleg arc műtéteken esett át. Szemhéj, arc feltöltés, orrműtét. Nem néz ki műnek, sőt jobban néz ki mint előtte és az önbizalma is több.

Járnátok ilyen pasival?



2016. nov. 7. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy nő csinálja az "normális", ha férfi akkor meg "rideeeeeg"...


Amúgy Mr.Garrison maga az? :D


Sajnos az ország 90%-ra ráférne egy ilyen műtétsorozat. Férfiakra is, nőkre is. Nagyon sok a ronda ember.

2016. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Szeretem, ha egy férfi törődik magával, és igényes, viszont a plasztika nekem már nem férne bele. Aki ilyen szinten nincs megelégedve magával, hogy ilyenekhez folyamodik, annak nagyon súlyos önértékelési problémái lehetnek. Nem hiszem, hogy annyira ronda legyen valaki, hogy plasztikáztatni kelljen. Csak akkor tartom szükségesnek, ha valakinek megégett, vagy torz az arca, stb.. Egyébként pedig felesleges, szükségtelen úgy kinézni mint Ken baba..
2016. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azzal segít a legtöbbet saját magán, ha ezt az infót nem osztja meg a nőkkel, akikkel ismerkedik.
2016. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kapcsolatban azért fontos az őszinteség egy plasztikai műtétet nehéz eltitkolni.

Szerintem nem szégyen ha egy férfi megműtteti magát ha ezzel javít az életminőségén.

2016. nov. 7. 12:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe annyira nincs semmi. Meglepődnék ha ilyet mondana az a pasi akivel randizok viszont nem tudnék mit tenni ellene, ha bejönne a pasi személyisége akkor kétlem, hogy pont emiatt dobnám.

Egyetlen dolog zavarna ebbe az pedig az, hogy én sem vagyok pl megelégedve az orrommal de nem merem rávenni magam a műtétre és rossz érzéssel töltene el, hogy a pasimnak milyen szép orra van nekem meg milyen ronda :D

2016. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha van egy férfi aki tetszik nekem,szimpatikus,normális és úgy néz ki,hogy mindez kölcsönös akkor a legkevésbé sem érdekelne,hogy plasztikázták e vagy sem.

Az ő teste,ő élete ha neki nem tetszett mondjuk az orra vagy a füle és megműttette annyi baj legyen.

Aki ez alapján ítél az egy sekélyes.

2016. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*ember
2016. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4:


1. Az őszinteség nem egyenlő azzal, hogy MINDENT elmondasz a világon a másiknak. Az őszinteség az, hogyha kérdez valamit, akkor arra válaszolsz.


2. Miért nehéz eltitkolni? Látszanak rajtad a hegek? Vagy posztoltál a facebookra képeket a lábadozásod idejéből? EZT MITŐL NEHÉZ ELTITKOLNI?

2016. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha az ember mutat magáról régebbi fotókat, létszik hogy azon tök máshogy néz ki. A család is tudna róla, ők is elszólhatják magukat stb. Szerintem ez egy olyan dolog amit illik elmondani egy komoly kapcsolatban.
2016. nov. 7. 13:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Járnék, nem tekinteném problémának, ha tényleg nem egy Michael Jackson :D
2016. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!