Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival aki többször plasztikáztatott?

Figyelt kérdés

Főleg arc műtéteken esett át. Szemhéj, arc feltöltés, orrműtét. Nem néz ki műnek, sőt jobban néz ki mint előtte és az önbizalma is több.

Járnátok ilyen pasival?



2016. nov. 7. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem néz ki tőle nagyon műnek / Ken babának, és nem lett plasztikafüggő sem, akkor csak emiatt én nem dobnám.
2016. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az orrműtétet még oké, a többi szerintem felesleges.

Ha megcsináltatta hát legyen, nem ez fog befolyásolni a vele való kapcsolatomban.

2016. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen. Meno vagy!
2016. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt fülplasztikám, mert elállóak voltak a füleim, ráadásul nem is voltak egyformák.

Most ha bárki ránéz, nem tudná megmondani, hogy nem ilyenek voltak eredetileg.

Problémám még nem volt belőle, ha pedig ezen valaki fennakadna akkor azt hiszem nem ő a megfelelő partner számomra.

2016. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

simán :)

19/L

2016. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vasaltasd ki a hereidet is.Az nagyon meno!
2016. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!