Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy a valóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy a valóságban nem vagyok olyan közvetlen, mint amilyennek gondol?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy közös ismerős révén megismerkedtünk egy lánnyal, akkor pár mondatot beszéltünk, aztán bejelölt fb-on több más közös ismerőssel együtt. Utána nem nagyon beszéltünk, aztán szóba jött egy rendezvény, ahol esély nyílt együtt részt venni (hivatalos minőségben). Így váltottunk pár levelet, meg egyszer felhívtam, és vagy 15 percet beszéltünk. De úgy igazán nem kerültünk közel egymáshoz, és a rendezvényen is csak pár szót szóltam hozzá, mert tetszett nekem, és kerülni akartam őt. Ugyanis nem tudtam, miről beszélgethetnénk, ha hosszabb időt töltünk egymással, nem akartam hülyét csinálni magamból, és egyébként is frusztrált, hogy mások szórakoztatóbbak, mint én, és hogy velük jól érzi magát, én meg nem tudnám így szórakoztatni. Nem tudom, ez nem tűnt-e fel neki, de legutóbb azt írta, hogy a megismerkedésünktől kezdve közvetlenek voltunk egymással, én meg azt hittem, hogy teljesen egyértelmű, hogy kerülöm őt. Néha még a felszínen sem tudok közvetlen lenni másokkal, bár úgy tűnhet, hogy laza vagyok. Félek, hogy ha megismer, akkor rájön, hogy görcsös vagyok, és nem tudok igazán szórakoztató lenni, de tapasztalataim szerint az őszinteség sem vezet túl sok jóra. Szeretnék vele jobban megismerkedni, bár nem tudom, lenne-e esélyem nála, és hogy nem olyan valakinek lát-e, aki esetleg nem vagyok. Ilyen esetben mit tegyek? Gondoltam, elhívom valahová, csak ha elmondtam valakinek, hogy kicsit "problémás" vagyok, akkor azzal sem jutottam előrébb. Valljam be neki az igazat, vagy ne törődjek semmivel, és próbálkozzak nála, ha esetleg találkozunk?
2016. nov. 7. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem hagynám, hogy megköveteljenek tőlem olyat, amit nem akarok csinálni.


Ha minden vágyam az lenne, hogy átugorjam a 4m-t, akkor beleadnék mindent, hogy sikerüljön. Tudod, hogy mit tennék ha nem sikerülne? Elismerném, hogy ez nekem nem megy, de tiszta lenne a lelkiismeretem, mert előtte beleadtam minden tőlem telhetőt.


Amúgy közben eszembe jutott egy kép, amit régen láttam. Képzeld el, hogy egy bányász vagy és épp egy alagutat ásol, mert azt hallottad, hogy a bányában gyémántok vannak. Ahogy ásod az alagutat magad előtt, keresed a gyémántokat, de nem találod. Majd egyszer csak megunod a cél előtt, mert 1 km ásás után sem találtál gyémántot és ezért inkább visszafordulsz, pedig csak egy kicsit (mondjuk 5 m ) kellett volna ásnod tovább és megtaláltad volna a gyémántokat. A kép ezt illusztrálja. Sosem tudni, hogy mit és mikor hoz az élet. Simán lehet, hogy a következő lánnyal összejön a dolog és boldogok lesznek. Lehet, hogy amikor már nagyon tele van a tököd az egésszel és szíved szerint feladnád, akkor kéne még egy lépést tenned a cél felé és ott lennél. Sosem tudni. :)

2016. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt hittem, hogy "majd a következő", de sosem változik semmi, és ezt már nagyon kezdem unni. Érdekes módon bennem senki nem lát semmi pluszt, és rájövök, hogy újra csak felesleges köröket futottam, immár kismilliomodik alkalommal. Ráadásul senki nem mondja meg, hogy mi a "rossz" bennem, volt, akit megkértem, hogy mondja meg, ha ronda vagyok, senki nem gondolta, hogy az lennék. Megkérdeztem, mi a baj velem, de nem mondtak semmi konkrétumot, csak habogtak, meg hogy nincs velem semmi baj. Így egy idő után azért megkérdőjeleződik benned a próbálkozások értelmessége, még csak egy tisztességes elutasítás is alig jut ki nekem, hiába voltam normális mindenkivel, és igyekeztem esélyt adni, akinek csak lehetett. Ezért próbálom kerülni a nőket, már előre ki tudom számítani, hogy a nő részéről lepattintás vagy eltűnés lesz az ismerkedés vége.
2016. nov. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!