Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párt, akik (vagy egyikőjük) sok közös képet posztolnak, de a valóságban nem olyan jó a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Miért jó ez? Vannak ilyen barátnőim, de nem tudtak értelmes választ adni a kérdésre...


29/N


2016. jún. 23. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert fontosabb hogy masok mit gondolnak roluk mint hogy a valosagot mutassak.
2016. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bud Spencer és Terence Hill. Azok mindig csak oltják egymást
2016. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak a latszat a fontos.
2016. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tele van ilyenekkel a világ...
2016. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismertem. De szakítottak is (mily meglepő). És tényleg... mások véleménye számít olyankor, nem az hogy egy közös boldog pillanatot megosztunk barátainkkal

20F

2016. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ia ismerek ilyet, de nem csak posztolják, hanem a lakásuk is tele van magukkal. Szerintem szeretik látni, hogy a képeken boldognak tűnnek.
2016. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak olyanoknál vannak kint ilyen képek akik igazából szar kapcsolatban vannak.

Akiknél tudom hogy tényleg jó a kapcsolat azok érdekes módon nem posztolnak naponta ölelkezős, csókolózós képet. Na de mindegy is én az ilyeneken már csak röhögni tudok.

2016. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 És te milyen kapcsolatban vagy? :)
2016. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az én ismerőseim nem csókolózós képeket raknak ki, szimplán csak közöset hogy ők épp itt meg itt vannak. És azt látom, hogy inkább a lányok nyomulnak mindenhol, és bizonyítanak valamit ami nincs.

Erőltetett és nem értem miért nem a kapcsolatba fektetik azt az energiát amit inkább a látszatba. A srácok Facebookja persze tök üres. Nem érzik, hogy szánalmas a nő?

2016. jún. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!