Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem 5 év múlva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem 5 év múlva? Sikertelen maradok örökre?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok(tini kategoriba is irhattam volna, de ez most nem fontos) a szokásos kombóval fordulnék hozzátok, szűz vagyok...tudom hogy ez a mai vilagban gaz...4 eve probalkozok aktivan part talalni/egy olyan lanyt talalni akivel jol erzem magam es boldogga tesz, ezalatt a 4 ev alatt teljesen tonkretettek, semmi onbizalmam mar nem is akarok keresni...csak csalodas er engem ezen a teren...mit csinaljak? Szeretnek szeretve lenni, de megerdemlem en? Semmi eselyem a noknel, igy nem is latok erre sok eselyt az elkovetkezo evekben, szoval...ha igy folytatom mi lesz velem 5 ev mulva szerintetek?

2016. nov. 7. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Te neha hallod magadat, hogy milyen szanalmas vagy? Elkezded a... meg csak nem is a problemadnal, hanem valami tok lenyegtelen dologgal, hogy tini vagy, de nem fontos. AKKOR MINEK IROD? Az, hogy 18 evesen szuz vagy, az csak a te hulye fejedben gaz. Tudom, hogy boldog akarsz lenni, de arra nem gondoltal, hogy te tedd boldogga a lanyt? Tonkretettek??? Megis mivel? Leszivtak a milliokat a bankszamladrol? Kiforgattak a vagyonodbol? Esetleg megfertoztek AIDS-el? Ja nem, mert az nemi uton terjed. Es erre jossz, hogy mar nem is akarsz keresni, es feladod... Akkor mi a francnak irogatsz? Hogy megsajnaljon valaki, es szanalombol lefekudjon veled? Ennyire bena szoveggel, szemelyes velemenyemkent nem igazan erdemled meg, hogy barki is szeressen. Majd, ha teszel erte, akkor talan, de amig ilyen bena csodtomegnek allitod be magadat, es itt rinyalsz, addig semmi keppen sem. Ot ev mulva meg semmi nem lesz. Jo esetben, mivel a csajok nem vonjak el a figyelmedet, elmesz most egyetemre, szenne iszod az agyadat a kocka haverjaiddal, es rogyasig nyomod a World of Warcraftot, vagy a hulye DC, meg MARVEL filmeket. Egy biztos, hogy nem a nokkel van a baj, hanem veled, ugyhogy szedd ossze a tokeidet, aztan legyel vegre ferfi. Vagy buzulj meg, es keress magadnak egy pasit, aki mellett lany lehetsz vegre.
2016. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs egy egesz szorakozohely majd a zsenialis partyfitok facebook fooldalra kerulesevel a fel varos elott valo megalazas az gondolom semmi...sajnaltatas? Ha akar akkor valaki sajnal valaki nem ez a resze nagyon nem erdekel, nem erdemlem meg, hmm van benne valami, de akkor ki erdemli meg?
2016. nov. 8. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Pánik érzés, tudom milyen, az egyetlen amit tehetsz, hogy változtatsz, és elkezdesz pártkeresni, illetve a saját életedet élhetővé tenni, egy célt kitűzni, akár legyél gamer, vagy sakkozó vagy darts vagy bármilyen sport, valamibe tűzz ki egy célt és érd el azt. Ha az arcod szép akkor valószínűleg könnyű dolgod van és cska néhány dolgon kell változtatnod, ha nem vagy jóképű még vékonyan sem, akkor inkább a célod elérésére fókuszálj, legrosszabb esetbe legyen a pénz a célod és majd keresel olyan lányt aki a pénzedre megy.
2016. nov. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
1-es, a kérdezőnek pont ez a célja hogy szánalmat akar kelteni, bár nem tudom mire jó ez. Kb annyit érnek el ezekkel az üzenetekkel hogy én érzem magam kínosan miközben olvasom.
2016. nov. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, én az exemmel 20 évesen jöttem össze, ő is annyi volt, és nem volt előtte senkije se. Mindent együtt behoztunk
2016. nov. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

14 éves korod óta meg akarsz felelni valaminek, és nem megy.

Esetleg próbálj most már saját magadnak....

2016. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!