Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresésben sikertelen srácok miért nem keresik néha magukban is a hibát? Miért mindig a nők a gonoszak?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy csak ők hibásak egyedül a helyzetükért, de legtöbb esetben biztos vagyok benne, hogy magukon is kellene dolgozni, hogy valami javulás legyen. De többségük csak azt hajtja, hogy a nőknek túl magasak az igényeik, hogy el vannak szállva maguktól és ezek a pasik képtelenek belátni, hogy ők sem tökéletesek, illetve tudnának javulni valamit, ha nem csak másokat okolnának mindig.
2015. szept. 26. 22:43
1 2
 1/16 curáku ***** válasza:
82%
Egyszerűbb mást hibáztatni.
2015. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%
köszönjük emese!
2015. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Mit csináljak vele h csúnya vagyok?
2015. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
Lehet nem tudják, hogy min kéne változtatni, mert nem mondják meg, hogy mi a baj velük.
2015. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Megtalálom a hibát, javítok rajta, aztán pofára esek. Következő alkalommal megint megtalálom a hibát, megint javítok rajta, megint pofára esek. Elvileg már a tökéletesnél is tökéletesebbnek kéne lennem, de a sokadik hibakeresés/hibajavítás után szarok már bele. Ja és dögöljetek meg! Tessék: [link] Még egy: [link] (Nehogy ezektől lejjebb adjátok az istenért se, mert még kínos lenne a barátnőknek bemutatni.)
2015. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

Van olyan eset, mikor igazat adok a kérdezőnek. Például ha valaki bunkó a nőkkel, és rühelli őket, akkor tényleg magában kellene keresnie a hibát, ha nincs sikere.

De ha valaki kedves, okos, udvarias, és mégsincs semmi sikere egy nőnél se, akkor ő szerinted miben hibás?

2015. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Itt vagyok 19 évesen, lassan 20, még nem volt barátnőm. Szeretnék, viszont nagyon otthonülős típus vagyok, néha koncert, párszor haverokkal ide oda elmegyek, szóval nem nagyon van lehetőségem lányokkal ismerkedni, pedig jóképűnek is tartanak. Majd ha már nagyon szükségét érzem változtatok. Ennyi, én se mást hibáztatok :)
2015. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert ez egy rohadtul összetett dolog. Ha valaki nem jóképű akkor igencsak nehéz csajt találni. Ha valaki emellé még szerényebb környezetből származik és elegáns szép ruhára menő telefonra sem futja akkor meg szinte 0 az esélye. Én pl már többször is próbálkoztam, szerintem nem vagyok annyira csúnya arcra viszont az alakommal van 1 kis probléma amivel viszont nem tudok mit kezdeni, hibába sportolok heti 4-et 5-öt 6-ot vagy akár 7-et úgy, hogy nyugodtan mondhatjuk, hogy a lányok 95%-ának sokkal magasabb már csak egy férfi külsőre vonatkozó elvárása, mint amit a legtöbben nyújtani tudnak olyannyira, hogy a belső megismerésére már esélyt sem adnak.
2015. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Itt nincs jó, pláne nem rossz ember!

Kedves kérdező, nem a nők gonoszak, és férfitársaim, ti sem vagytok gonoszak!

Itt mindenki á l d o z a t!

Ugyanis egy olyan fogyasztói társadalomban élünk, ahol a média megmondja neked, mekkora mellű, mekkora farkú párt találj, hogy mennyi pénze legyen, és azt is, hogy ha valami probléma van, akkor ihaj, gyerünk cseréld le gyorsan egy jobb, egy újabbra, hátha vele jobb lesz az élvezet, mert csak magadra gondolj. Egyél, igyál kefélj.

Aztán egy idő után mindenki rájön, miután kiélte a vágyait, és kiégett, hogy a legértékesebb idejében, - amikor megkeresse azt az embert, akivel leélje a hátralévő életét - nem találta meg azt az embert, aki tényleg a lényéért szereti.

Ezen gondolkozzatok el. Túl magas az elvárás? Túlságosan megmondják kit szeressetek...

24/F

2015. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

3: Azt, hogy szeresd meg magadat!

Ha Te nem tudod szeretni magadat, hogyan várod mástól?...

2015. szept. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!