Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltékenységnek, birtoklásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenységnek, birtoklásnak van köze a szeretethez? Aki féltékeny az szeret? Aki nem féltékeny nem szeret? Ez nőnél férfinél ugyaugy van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Általában a szeretettem próbálják ezt magyarázni, de én azt tapasztaltam ez nem így van.

Volt egy exem aki állandóan a csak dicsért, hogy mennyire imád, mennyi csinos vagyok, mennyire tökéletes stb... És amikor társaságban voltunk, és más férfihoz hozzászóltam éreztem rajta hogy borzasztóan befeszül, nem tudta elviselni hogy mások vannak körülöttem. Sőt még azt sem nagyon hogyha rajta kívül bárkivel jól érzem magam. Azt szerette volna ha csak neki örülök, csak vele vagyok boldog, stb... Bár ez elég szélsőséges eset volt, de szerintem egy egyszerű féltékenység is a birtoklásból ered. Tini koromban és így mindenkire féltékeny voltam. Nőként már eszembe se jut ilyenen forogni.

2016. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!