Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem érdeklődik? 22n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem érdeklődik? 22n

Figyelt kérdés

Kb. 2,5 hete megismertem egy srácot, online. Ismerkedünk, barátkozunk, egyhullámhosszon vagyuk, sok mindenben hasonlóan gondolkodunk. Én írok rá többször...a legtöbbször. Volt, nem is 1x, hogy szinte egész nap beszélgettünk, és nagyon sok mindenről, pedig nem egy beszédes ember. Az elején azt hittem nem lesz 1 beszélgetés sem, mert úgy kellett kihúzni belőle pár szót. Aztán feloldódott. Jó, nem mindig percben válaszolt, mikor egész nap csevegtũnk, de max 5-10 percenként már igen.


Ha írok, jól elvagyunk, bár zavar néha, hogy olyan, mintha semmi sem érdekelné igazán. Pesszimista elégé, volt, hogy megjegyeztem, "minden mindegy neked". Nem is tudom megfogalmazni, hogy milyen típus ember. Szűkszavú, búval bélt sokszor.


Miért van az, hogy jól elvagyunk, de két napja egy betűt sem ír, se semmi? 2,5 hét nem nagy idő, ez inkább barátkozás, vagy mégsem (?), szóval nem várok tőle semmit extrát, csupán furcsállom a dolgot...


Én már nem írok neki... Elhiszem, látom is, hogy más típus, de ha akarna beszélgetni, jelentkezne, ugye?


2016. nov. 8. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*búval bélelt
2016. nov. 8. 21:56
 2/6 A kérdező kommentje:

.Leon. /privi válaszoló/

Miért is? Szeintem ne erőlködj, ha nincs mivel. Ilyen nesze semmi üzeneteket csak a lúzerek szoktak irogatni.

2016. nov. 8. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a nőkkel járok így folyton, hiába próbálkozok itt neten, mindegyik megkukul egy idő után. :/
2016. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod mindig válaszol meg minden, de hogy magától írjon... Áh..mire..
2016. nov. 8. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami oka a viselkedésének. Szerintem ha érdekel téged, akkor lépj te, találkozzatok, hátha ott jobban feloldódik, mert mondjuk nem mer kezdeményezni, vagy sokat csalódott, és bizalmatlan stb. Vesztenivalód nincs, max. ha nem megy el, vagy nem lesztek szimpatikusak egymásnak, akkor véget vetsz az egésznek.
2016. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt már találkoznotok kellett volna sztem. Amúgy ezt olvasd el ha van időd és kedved mert pont az ilyen helyzetekről szól és szerintem meglepően jó (tök mind1 hogy tinder vagy más): [link]

...bár kicsit hosszú

2016. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!