Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátnőm gazdag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm gazdag?

Figyelt kérdés
Voltam náluk és láttan,hogy ilyen sminkszerei vannak pl bourjous alapozó,mac rúzsok,szemfesték,l'oreal spirál. Tesóm szerint ezek drágák. Ruhát bárhonnan vesz.A cipője ccc-s általában.
2016. nov. 10. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Mihez viszonyítva. Mac, l'oreal sima drogériás kategória.

Ha gazdag lenne, akkor Chanel, Dior, hasonló márkájú cuccokat venne. Persze, aki kínaiban vásárol, annak a drogéria is drága.

2016. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jézusom..aranyásó vagy?
2016. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a házából,kocsijából,vagy a kapcsolatrendszeréből,állásából jobban lehetne erre következtetni,mint ilyen kenceficékből.

de ha van egy új építésű kertes háza és mondjuk porsche cayenne 500 lovas terepjáróval jár akkor gyanús,hogy gazdag.

2016. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem mondanám.
2016. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ebből még szerintem se következik, hogy gazdag.

nekem is vannak drága sminkjeim, de gyűjtök rá, sokáig is használom, csak ha veszek, akkor már jó minőségűt.

2016. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

A gazdag messze nem a L'oreal szempillaspirálnál kezdődnek. Vagyis... hát kérdés, hogy kinek a szempontjából nézzük. Egy politikusfeleség sokkal drágább cuccokat használ, míg a BAZ megyei nfaluban tengődő Rózsi néninek meg annyi pénze van kajára egy hónapban (vagy még annyi se), amennyit a barátnőd elköltött a felsorolt cuccokra.


Gondolom, ti elég csórók lehettek, vagy ha nem, akkor a tesód spórolósabb... egy CCC cipő az kb. alsó kategóriának számít a cipők között. Amit az arcára ken, nem a legolcsóbb, de nem is nagyon drágák. Douglasban is napi szinten látok egy csomó embert vásárolni, na ők alapozóra elköltenek annyit, amennyit az egész arcára a barátnőd.

2016. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ööö ruhát bárhonnan vesz? Pékbolból is tud ruhát venni? Akkor tényleg gazdag ppp
2016. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van cipőm a CCC-ből, sok L'oreal cuccom, de van 12000 Ft-os alapozóm is, mégsem vagyok gazdad. A gazdagság nagyon nem itt kezdődik, ezeknél fényévekkel drágább sminktermékek, cipők is vannak. Én ezeket simán egy közepes árkategóriának nevezném.
2016. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!