Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23/F vagyok. Volt egy 3 éves kapcsolatom egy most 18 éves lánnyal. Az utolsó fél évben eléggé elhanyagoltam őt (de leginkább az utolsó 2 honapban) Egyszer elment rokonához 3 napra. Amikor hazajött beszélt velem h szakitani akar mert ez már nem jo neki. Én kikészültem. Elment az anyjához kajáért én addig bevettem pár nyugtatot.viszajött lefeküdtünk aludni. Nem hagytam. Veszekedtünk. Mégtöbb bogyot vettem be. Olyan szinten voltam h már nem tudtam magamrol. Egyszer csak kuvettem a kezéböl a telefont és szétvettem a földön. Megilyedt és el akart menni sirva. De én elkaptam a kezét és erösen visszarántottam. V o t h a földreesett. Kicsavarodott közben a csukloja is (csak megcsavarodott) meg meg is rángadtam állitolag.állitolag a földön is rángattam. Elment. Elment egy ismeröséhez 25/F h ott aludhasson (Az anyjánál nem tud mert az anyja alkoholista...) utána másnap is a srécnál aludt. Közben kiderült h el kell költöznöm mert jönnek a helyemre mások. Nem volt hova. Ö meg ufye nálam lakott. Elköltöztünk mamájához másik városban. Itt miénk egy egész ház. Csak ketten vagyunk benne. Már egy hete vagyunk itt. Kpzben kitette h kapcsolatban van azzal a sráccal akinél alutt. De azt monja nincsenek együtt és ez bonyolult. Az a srác 30 km-re lakik most tölünk. De most hétvégén is megy elvileg abba a városba. Együtt alszunk. Bujhatok is hozzá. Azt mondja nem utál. Puszilgathatom is. Ha kérek álltalában ö is ad puszit. Sokat törödök vele. Rájöttem hogy mit kell tennem és csak ö a fontos. Semmi más. Azota kicsit sem hanyagolom. Fáj h nem vagyunk együtt. Szex azota nem volt. Bár most mult el a menszesze meg mivek két hétig tartott igy fertözése is lett. (Hugyuti) Azt mondja még csok se volt a sráccal meg semmi. Tehát simogathatom sokat, meg bujhatok elég sokszor. Bár ha beszélnibprobálok kettönkröl, olyankor hárit. Meg elmondja h ne éljem bele magam. Nem leszünk már együtt. Csak fura mert sokszor van hogy ránézek komolyan, ö is rám. Rámosolygok és ö 10-böl ötször álltalában visszamosolyog. Meg maszirozom a lábát is edténként. Csak kpzben fáj h máris talált mást. Facebookon kitették h együtt vannak. De mondta h nincsenek együtt ugy mint egy pár. Nemtudom mit higyjek. A mamája szerint csak idö kell és visszakapom öt. Hisz én vagyok vele én élek vele. Közösen fizetjük majd a rezsit meg a kaját. Mindent. Csak fáj ez az egész nagyon. Néha mikor eröltetem a beszélgetést tudom h nem szabadna, de olyankor álltalában csönd lesz és abbamarad a közeledés. Nem tzdom mi lehet most köztünk. Nem szeret már ugy azt mondja. Szeret csak nemugy h velem legyen. Simogatást szabad de intimebb helyre nem nyulhatok. Lehet h csak azért lehetek nála mert utcéra kerültem volna? Ha wlkezd dolgozni és nem lesz idelye annyi a srácra akkor tényleg helyre jphet minden ahogy a mamája mondja? Segitsetek kérlek. Szeretem öt.


2016. nov. 11. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, lépj tovább.

(És tanulmányozd a j, ly -vel írandó szavak helyesírását... pl:"idelye "...kiég a szemem...)

2016. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tegnap hallottam h beszélt a nagynénjével és neki azt mondta h ki fogunk békülni. együtt lakunk szóval tuti. őszintén szólva engem is ez éltet. Mára már sokkal kedvesebb velem. A helyesírás telefon miatt van. Mivel költöztem, nem raktam össze a gépem. De nem magyarázkodom :)

Ja ma is úgy fürdött, hogy bent voltam vele. Elég szorosan meg is ölelt. Szerintem meg látja ő hogy mit veszíthet, csupán nem tudja mit akar. A barátnője szerint ne adjam fel. Kis kora óta ismeri az exemet, engem három éve. És tudja ő is hogy nekünk együtt kell lennünk és amúgy is szép pár voltunk. Azt mondja ez csak egy fellángolás nála és ne adjam fel. küzdjek, csak idő kell neki. Én is ebben reménykedem. MA mondta, hogy hiányzom neki attól, hogy ő azt nem mondogatja. Meg ma beszéltünk és mikor mondtam, hogy elcsesztem, mondta, hogy ez a sors és minden okkal történik. Lehet hogy csak arra vár hogy észbe kapjak végre. Én ezt próbálom neki megmutatni. Eddig csak elvoltam mellette, de mára már másként látom a dolgokat. Tudom mit akarok és be akarom neki bizonyítani, hogy igenis adhat egy esélyt nekem. A további fejleményekről majd még írok.

2016. nov. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!