Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok roma származású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok roma származású fiúval/ lánnyal? Őszintén.

Figyelt kérdés
Nálunk kitörne a háború, ha ilyesmi kiderülne :D nálatok?
2016. nov. 11. 17:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem, attól függetlenül, hogy én azt vallom, hogy nem a cigányokkal van a baj, hanem azzal a szegénységben felnövő réteggel, aminek sajnos a cigányok nagy része a tagja.


Én a kezüket sem tudnám jó szívvel megfogni, egyszerűen taszítanak mint férfi, de például én ugyanígy vagyok a feketékkel is.

2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Persze nem a hagyományos cigányokra gondoltam, hanem azokra akik normálisan élnek, dolgoznak stb...
2016. nov. 11. 17:20
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Én az egész cigány népcsoportról írtam, hogy taszítanak, függetlenül az életkörülményeiktől. Az első mondatom második fele arra vonatkozott, hogy nem puszta rasszizmus mondatja ezt velem.
2016. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem, a vér nem válik vízzé.

Hidd el, lehet olyan szituációba kerülni, hogy megmutassák a lappangó viselkedési formájukat.

2016. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Volt normális, dolgozó, lelkiismeretes cigány barátnőm. Nem működött. És leginkább a kulturális különbözőségek miatt, de az ágyban is teljesen mások voltak az elvárásaink.
2016. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Első voltam, nekem is volt régen félcigány barátom. Megmutatkozott, ne tudd meg, mekkora igénytelenségben élt, a szobájába nem lehetett bemenni konkrétan, a nagy íróasztalát ellepte a szemét, a taknyos zsepik, a csetreszek. Soha, de tényleg soha nem segített semmit a szüleinek, 24 éves koráig nem ment el dolgozni, de nem is tanult már.


Az apja magyar volt, ő végezte a házimunka nagy részét egyedül, nekem azt is mondta, hogy a helyemben be sem menne a srác szobájába, amíg ki nem takarítja, mondjuk a felém irányuló tiszteletből, ha másért nem, ellenben a cigány anyja ezen jót röhögött, hogy takarítsam ki neki én, ha annyira zavar.

Szóval nem!

2016. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Két, legjobb barátom roma. Életem is rájuk bíznám, sőt volt is olyan helyzet.

Ők, búcsúzáskor, mindig figyelmeztetnek, romával még tévedésből sem álljak szóba. Bízok bennük, tehát a válaszom, NEM.

2016. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem! Nem és nem!
2016. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok, és igen. Egy értelmes, normális, kedves cigány férfivel simán, ha a kulturális különbségeket le tudjuk győzni.

Sajnos kevés ilyennel találkozom, a környezetemben élő pár család inkább a balhéiról ismert, mint az intellektusukról.

2016. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!