Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok roma származású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok roma származású fiúval/ lánnyal? Őszintén.

Figyelt kérdés
Nálunk kitörne a háború, ha ilyesmi kiderülne :D nálatok?
2016. nov. 11. 17:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Nem hiszem, hogy a családom bármilyen formában is ellenezné, egyszerűen eddig akármilyen cigány férfit láttam, az fizikailag is és a szellemiség minden létező síkján is iszonyatosan taszított. Azok meg, akik esetleg integrálódtak, és kérdéses, hogy egyáltalán cigány-e vagy csak sötétebb a bőre, azok egyszerűen csak fizikailag taszítottak eddig.


Régen mindig azt hittem, hogy a déli macsó típusú pasi a zsánerem. Miután sorozatosan inkább "árja" jellegű férfiakkal jöttem össze, sőt, a férjem is simán jelentkezhetne az SS-be, azt hiszem, ez az elméletem megcáfolódott.

2016. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Teljeséggel kizárt.
2016. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Persze, ha egyébként minden rendben, akkor miért ne?


27f

2016. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy negyed részben én is cigány vagyok nem jönnék össze velük. Az én szüleim normálisak, én pedig egyetemre járok és 3 nyelven beszélek.

Az egyetlen cigány a családunkban az egyik papám, róla elég rossz véleménnyel vagyok (erőszakos, buta ember), így már csak miatta sem választanék magamnak cigány párt. A másik meg, hogy egyáltalán nem is tetszenek, taszítanak, rondák az én szememben. Az összes barátom világos bőrű, kék szemű pasi volt. Őket nem zavarta hogy én az vagyok, mert szinte alig látszik rajtam. (Sőt szerintem nem is jöttek rá, hogy az vagyok.) Mondjuk egyikkel sem mertem erről beszélni, mert annyira szégyelltem.

2016. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Dreed ***** válasza:

Nem igazán.nem is az általánosítás miatt,inkább nekem csak nem jönnek be.

Ami a családot illeti,szerintem nekem sem díjaznák a szülők :D

2016. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Randiztam már cigány férfival, aki diplomás, dolgozó ember volt egyébként. Nem a származása miatt nem jött össze a dolog, hanem mert egyszerűen személyiségben nem illettünk össze.

A tág családomban van cigány-magyar kapcsolat, sok éve tart már, úgyhogy ha elsőre talán lennének is aggályok, háború azért nem törne ki, mert a családom is lát jó példákat, ismernek más rendes cigány családokat is.

2016. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu.
2016. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szűleim bíznak az ítélőképességemben, így őket speciel pont nem zavarná, én viszont nem járnék. Egyszerűen más kultúra, ami önmagában nem gond, de pl. Egy tányérszájúval sem járnék, kinaiak jöhetnek.
2016. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Válaszom egy határozott NEM.
2016. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!