Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért ez számít jó pasinak?

Figyelt kérdés
Itt gykn mindig azt látom, hogy egy sportos, jól kereső, diplomás, vállalkozó, bmw kulcs pörgető, gátlástalan, pörgős, bulizós, társasági, extrovertált pasas a number one. Miért az anyagias, felszínes dolgokkal jöttök, mikor van ezer más értékelhető tulajdonság ami nem csak a felszinhez köthető?
2016. nov. 12. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem ezen az oldalon,hanem az egész világon.

Rohad a társadalom jó reggelt...

2016. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez azoknak jó pasi, akikre ti gondoltok, mikor azt írjátok, hogy nő/lány/csaj.


Talán nem csak a "fullextrás" plázaribik után kéne lihegni!

2016. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Páromat neten ismertem meg, se autója, se milliói, először biztonsági őrként, majd most a kereskedelemben dolgozik.

Eléggé sz..r családi háttérből jött, ráadásul anyukáját 12 évesen elveszítette.


Az igaz, hogy sportos, mert ő az egészséges életmód híve, tehát se nem cigizik, se nem iszik alkoholt, jógázik, szeret kocogni, vega.


Harmonikus a kapcsolatunk. 3 és fél éve együtt vagyunk.


Az én példám jól mutatja, hogy nemcsak arra a bizonyos felszínes anyagias sz..rságra van igény.


(Itt nagyon sok a frusztrált megkeseredett negatív személy, akik a vagdalkozáson kívül mást nem tudnak csinálni, mivel a valós életben megbuktak. Változni nem akarnak, csak panaszkodnak.)

2016. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Csak a ferfiak jonnek ezzel, akiknek nem jon ossze no.
2016. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szóval te dagadt vagy, csúnya, alacsony képzettségű, csóró, gátlásos, introvertált, unalmas és csodálkozol, hogy nincs nőd? ok


utálom az ilyen buta, általánosító, nyafogós szerencsétlen kérdéseket. akkor megfordítom neked: ezen az oldalon miért az számít jó nőnek, akinek tökéletes alakja van minimum C kosaras mellekkel és kerek fenékkel, gyönyörű arccal és hozzá gátlástalan, bevállalós, bulizós, társasági, könnyen adja magát és minden sz ar vicceden nevet? he?

2016. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves proli barátom!


Nem sajnáltatom magam nincsenek kisebbségi érzéseim csak egy egyszerű kérdést tettem fel, mert úgy érzem ezen az oldalon primitív értékrendeket istenítenek és a válaszod után úgy látom te is ezt erősíted.

Tudod nem mindenki gondolja azt, hogy a nagymellű, tökéletes testű nőkben van a legnagyobb érték és a gazdag, bmws, kigyúrt, vállalkozó csávókban sem. Tudod nem a felszínes, fényűző dolgokban van a legnagyobb érték.

Nem vagyok se kövér se kigyurt, nincs diplomám, kocsim, de helyén van az önértékelésem. Az meg, hogy az extrovertálság a jó, az introvertálság a rossz csak a műveletlen, proliságodat bizonyítja.

2016. nov. 13. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az önértékelésed a helyén van (?), de az eszed tuti nincs. akkor először is nem proliznál, mert szerintem kettőnk közül te ezerszer inkább a buta proli megtestesítője vagy. másodszor pedig értenéd az iróniát.

ki mondta, hogy az extrovertáltság a jó, az introvertáltság meg csak rossz lehet? ezt nem írtam, de ha szerinted az introvertáltság az csakis jó, a extrovertáltság meg az ördögtől való rossz, akkor a te fejedben is komoly gondok vannak.


"úgy érzem ezen az oldalon primitív értékrendeket istenítenek" - akkor meg is válaszoltad a saját kérdésed, értelmetlen volt feltenni. az egy dolog, hogy szerinted itt ezt isteníti a nagy átlag: ez az oldal a társadalom egy nagyon kis szelete + itt se mindenki ilyen, de az ilyenek jobban felkeltik a figyelmet. ennyi. mindig is voltak és vannak is emberek, akik a pénzre vagy a tökéletes külsőre hajtanak, mert nekik az kell. ennyi. azért felesleges volt kérdést feltenni, hogy kifejezhesd, hogy te ezeknél mennyivel különb vagy és milyen mély értékrenddel rendelkezel. közhelyes vagy baromira, ettől nem leszel felsőbbrendű.


köszi, az én értékrendem rendben van, nem vagyok se felszínes, se buta, se üres. de nyilvánvaló, hogy ha egy rusnya dagadék meg egy kigyúrt jóképű között kell választani és csak ez a különbség, akkor az utóbbit választom. ne csináljuk úgy, mintha a gátlásosság pl. egy jó dolog lenne bárkiben is. k urvára álszent vagy, az a baj. na meg buta is, ne csodálkozz, ha 'nem számítasz jó pasinak'.

2016. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondom mégegyszer csak puszta kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést, mert úgy látom ezen az oldalon ordit a felszínesség, te meg letámadsz a rossz indulatú bunkó válaszoddal és személyeskedsz, nő létedre ez különösen taszító. Ha nem tetszik ez a kérdés akkor nem muszáj válaszolni, nem kényszerítettelek rá!
2016. nov. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!