Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdene belemélyülni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdene belemélyülni egy olyan kapcsolatba, ha már most rengetegszer megbánt?

Figyelt kérdés

Én is nagyon érzékeny vagyok, hamar elsírom magam sokszor. Kb. 4-5 hónapja ismerjük egymást. Nem akartam akkor tőle semmit, 2 hónapja találkoztunk, beszélgettünk, aztán azt beszéltük, hogy még ismerkedjünk kicsit, ne hamarkodjuk el, mert ő Karácsonyig egyetem miatt nem tud hazajönni.

Azóta az utóbbi 2 hònapban rengetegszer rámjön miatta a sírás.

Elmegy más csajjal kettesben bevásárolni egész nap, úgy, hogy reggel mondja, hogy hova megy kivel, de este mondja, hogy nem randi volt. Majd másnak bòkolgag a neten, hogy ügyes vagy..., beszélgetés közben eltűnik órákra és azt se tudom, hogy hova, majd talán utólag ìrja meg. Sokszor más színészekre mondja, hogy jaj, dögös, vagy szóvakerül valaki, majd elmondja,hogy szép lány, nem rendes ugyan, de szép


2016. nov. 12. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem erdemes osszejonni vele,mert lekezelo Veled,semmibe vesz,alaz. Lehet,h van baratnoje es azert nem er ra csak feltunoen ritkan.

Mar a viselkedese baljos. Keress mast.

N

2016. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagytok együtt, nem sok beleszolasod van, mit csinál.

A szerencsétlen elmeseli a napját, te meg ki vagy akadva, máris birtokolni akarod.

Nem hinném, hogy direkt huzna.

Eltunik pár órara?

Jajj :D

Én neki tanácsolnam azt, ne jöjjön veled össze.

Gondolkozz kicsit, és kapd össze magad!

Ezt a legjobb szándékkal mondom :)

2016. nov. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!