Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit akarhatott egy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit akarhatott egy a srác?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem főiskolai szakkörön egy fiúval. Elhívott sörözni egyik este.

Jól elbeszélgettünk, de nem történt semmi "olyasmi".

Másnap összefutottam vele az utcán, amint kézenfogva sétál egy lánnyal...

Nem tudtam, hogy van barátnője.

Eddig mindenhol azt olvastam, hogy a férfiak nőkkel nem akarnak " csak" barátkozni... ráadásul este hívott, kettesben (nem tudta a barátnője? Ha az én barátom akarna így más lánnyal találkozni, biztosan nem örülnék).

Most ez mi volt akkor?


2016. nov. 13. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sörözni.
2016. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg csak barátkozni szeretett volna, vagy már keresi az új barátnőt/szeretőt. Egyébként az se mindegy, hogy szakkör után volt a sörözés, szóval mentetek haza, és mondta, hogy igyunk meg egy sört, vagy teljesen másik napon. Melyik volt?
2016. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen másik napon
2016. nov. 13. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát furcsa. Nem mondom, én is beszéltem már megy csajjal vacsorát, vagy kávét, de akkor nekem nem volt barátnőm. Azt hogy mit akarhatott azt nem tudom, ha még egyszer el szeretne hívni, akkor kérdezz rá, hogy most ezek mik. Az is lehet, hogy meg akart fektetni, de lebukott, hogy van nője. Ha többet nem hív el sehova, akkor ez volt.
2016. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az a "megfektetős" fajta, ezért is nem értem.

Sem külsőre, sem belsőre nem egy kaszanova, hogy úgy fogalmazzak, nem éppen a lányok kedvence.

2016. nov. 13. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet csak barátkozni akart. Te hogy álltál hozzá? Barátkozósan, vagy úgy mentél, mintha randira mennél?
2016. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!