Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első sorban férfiak! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban férfiak! Szerintetek nőuralom van?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon mindig olvasható ilyesmi, hogy a nők irányítanak, a nőknek mindent szabad a férfiak meg el vannak nyomva, ilyesmi..

Én nem látom miért lenne ez így, vagy miben jelenik ez meg, ezért kérdem


Lányok/nők, ti is válaszolhattok, de elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi!


Egy igen-nem válasz nem elég, indoklást is kérek (de lehetőleg korlátozódjunk 3-5 közepes méretű bekezdésre)



2016. nov. 13. 12:26
1 2 3 4 5
 21/41 Diavolino44 ***** válasza:
47%

Szerintem ez mar volt feltéve nem is egyszer.

No-uralom van ezt kar tagadni, lehet itt dobalozni, a felsővezetőkkel, de nem a kerdes ennél mélyebbre nyúlik.


Az embernek ket fő alaposztone van. Az egyik a létfenntartás a másik a szaporodás. Ha a másodikkal kezdjünk, mar ott látszik, hogy a no választ magának part, olyat akivel ugy gondolja sikeresen tud utódokat a világra hozni. Ez ideig sima liba. Nah de, nézzük meg a másik felet. A létfenntartás volt az amiért a nőnek szüksége volt a férfira. Viszont ebben a társadalmi struktúrában, ahol a no egyedul is meg tud élni, nincs szüksége a férfira, főleg ha meg gyereket sem akar.

2016. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
46%
Ha a ki kit iranyitra kerdez ra a kerdezo akkor a no a férfit altalaban. Legalabbis próbálja.
2016. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
49%
Aki olyan béna hogy csicskulnia kell a pin..ért, az meg is érdemli. Nem, nincs nőuralom, csak van akinek hiányzik a töke. 35F
2016. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
54%

#20 érdekes, én mindig megköszönöm, ha kinyitják nekem az ajtót, viszont én is ugyanúgy van, hogy előreengedem a férfiakat (pl vonaton leszálláskor). És a legtöbb nő megköszöni, ha előreengedik. Egyébként ha nem akarsz csinálni valamit, ne csináld. Nem kötelező őket előreengedni, főleg ha cserébe elvárod a kedvességet. Ha valami kedveset teszek, nekem nem elvárás a viszonzás, én azért teszem, mert nekem is jól esik, ha kedves vagyok.

Pl nőként én rengetegszer meg szoktam dicsérni más nőket. Nyilván ezzel (nem úgy, mint a legtöbb férfinak) nincs hátsó szándékom, egyszerűen csak szebbé akartam tenni a napját, és tényleg úgy gondoltam, hogy szép a haja/csinos/jól áll az a rúzs stb... Viszont férfira kb már rámosolyogni se szabad, nemhogy csak kedvességből megdicsérni, mert akkor már egyből azt hiszi, hogy szabad a pálya és még aznap egy ágyban köttök ki.


Az, hogy ki mit tesz a kapcsolatáért, szerintem ne keverjük ide. Nincs kedvem felsorolni mennyi mindent tettem már meg azokért, akikkel kapcsolatot szerettem volna. Jelenleg távkapcsolatban élek és úgy érzem, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy találkozzunk. Nem tőle várom el, hogy "teperjen".


Nyilván elmond ez valamit rólad is, ha csak ezeket a nőket veszed észre, ezeket vonzod be.

2016. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
15%

Nincs nő uralom. Az egyenlőséget kiharcolta a feminizmus. Amennyiben a nőket bármilyen jogsérelem ér azonosak a lehetőségeik mint férfitársaiknak. A törvény előtt mindenki egyenlő. Bár nem kevés nő akar nőuralmat "pozitív diszkriminációt", ezt kifejezetten károsnak találom ugyanis, ha egy zárt rendszerben pozitívan diszkriminálok egy csoportot, az negatív diszkrimináció minden más csoportra nézve. Persze lehet azt mondani, hogy eddig férfiuralom volt, most nesze nektek itt a női. Ezt rendkívül méltánytalannak tartom, mert nem én voltam az aki a nőket elnyomta, hanem a nagyapáink/dédnagyapáink korában élő férfiak. Mindenesetre már sem az elnyomottak, sem az elnyomók nemnagyon élnek. És amint írtam még az elején, a nemek a törvény előtt egyenlőek. Igazából az "egyenjogúságot a nőknek"-et rikácsolókat kellene elhallgattatni, mert amit művelnek egyrészt gyűlöletbeszéd, másrészt kikérem magamnak, hogy nememnél fogva egy zsarnok lennék, harmadrészt meg had döntse el a nő, hogy a konyhában vagy az igazgatói székben a helye és eszerint járjon el. Én mondjuk amondó vagyok, hogy nem való a nőknek a "mókuskerék". Ez nem azt jelenti, hogy ne lennének képesek helytállni bármelyik területen ahol a férfiak szorgoskodnak. A madár tud totyogni, de ügyesebben repül, ahogy a kutya is tud úszni, de a szárazon ügyesebben mozog. Úgy alakult, hogy más a közege a nőnek és más a férfinak, átjárás ugyan van a kettő között és fejlődni is van lehetőség, viszont kézenfekvőbb a másikat támogatni abban amiben ő nem profi de én igen, mint eltanulni egymás dolgát és "b@lfiszkodni" jó darabig. Mindenesetre, ha efelé tendálunk akkor tényleg semmi szükségünk nem lesz egymásra, max. egy lukra, vagy egy fi2zr4, kinek éppen mihez van kedve. Szomorú lennék, ha ez történne. Mindenesetre én bízom a nőkben.

30/f

2016. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
33%
25-ös vagyok. Aki nem akarja elolvasni a hosszút annak a rövid válaszom az hogy: politikailag/jogilag nincs, a mindennapokban sincs, párkapcsolatokban Lenin (volt, van, lesz).
2016. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
58%

Nőuralom, mert VANNAK női vezetők? Ezt nevezik egyenjogúságnak,basszus. :D Nincs nőuralom, csak az egyenjogúsággal előjöttek a női sajátosságok, nemi különbségek és eljutottunk oda, hogy nem minden esetben a férfias a király. Engem amúgy felháborít, hogy itt sokan sírnak, mert a nőknek "magasak" az elvárásaik. A faszt... Egy férfinak ezernyi elvárása van, különben csak dugásra vagy jó, de a nőknek ne legyenek? Azzal jönnek itt mindig az idióták, hogy "Jajj, a nőknek milyen könnyű, mert akkor dugnak, amikor akarnak!", csak azt a sok okos nem fogja fel, hogy akármilyen bevállalós is egy csaj, mindig első sorban komoly kapcsolatot akar majd, szóval nekünk nem olyan nagy császárság, ha megdugnak és odébb állnak.


Idegesítő, hogy a sok élettelen még mindig ott tart, hogy nőuralom van, meg "összemosódnak a nemi szerepek". Hát nem. Egy nő még mindig nő, a férfi az férfi, annyi a különbség, hogy ideális esetben pl. egy párkapcsolatban, ha kivesszük a szexuális tényezőket, akkor KÉT EGYENJOGÚ EMBER élhet együtt. Szerintem ez tök király, és nem, nem fogok leadni az elvárásaimból "nő létemre" sem. Nagyon helyes, hogy vannak női vezetők, ahogy vannak ázsiai, afroamerikai, mexikói vezetők is, ami így helyes, mert első sorban emberek vagyunk, csak utána nők, férfiak, stb.

2016. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
80%
A feminizmusnak meg nézzetek utána, mert rohadtul nem azért harcolnak a feministák, amit itt sokan hisznek. Vannak idióták, akik feministának nevezik magukat és ezt használva próbálnak pozitív diszkriminációt elérni, de a feminizmus első sorban a nemek közötti egyenlőségért küzd. Pl. az egyik feminista csoport volt az első, ami felszólalt a családon belüli erőszakot elszenvedett férfiak érdekében, mert sajnos ilyen esetben a férfiakat még az igazságszolgáltatás is körberöhögi, ami annyira gusztustalan, hogy szétfejelném az összes rendőrt, aki a mai napig ennyire korlátolt és ostoba.
2016. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
67%

'Mert felcserélődtek a szerepek,ma a nők a férfiak,a pasik meg becsicskulnak nekik,a pin.ért dug.sért,szop.sért,és igenis ezt nők nagyon is kihasználják'


Arról mióta tehetnek a nők, hogy a férfiaknak ilyen fontos a szex? Ők csak a kínálkozó alkalmat használják ki, ami nem bűn. Senki sem kényszerítette a férfiakat, hogy dugógépek legyenek.

Az meg gyorsan el is felejtjük, hogy régen a férfiak is ugyanúgy kihasználták a férfiuralom adta lehetőségeket, érdekes azért nem mérges senki rájuk...


Amúgy szerintem egyáltzalán nincs nőuralom, rengeteg a kettős mérce a szexualités terén és sokkoló számomra, hogy ezeket senki sem veszi észre, vagy teljesen természetesnek tartja... :(

Pl:

- ha a nő nem szop, az prűd, unalmas és repül... Ha a férfi nem nyal, azt el kell fogadni, mert mindenkinek más az ízlése...

- társadalmilag elfogadott, hogy a nő akkor is kielégíti a férfit, amikor ő nem akar szexelni, mert hát a férfinak vannak igényei, jobb a békesség, meg nehogy megcsaljon és különben is ne legyél önző... Ha a férfi nem akar szexelni, az viszont el kell fogadni, mert értsük már meg, hogy a férfinek is vannak érzései, nem csak dugógép, és különben is ne legyen már a nő önző, nem kell mindig szexelni... :D

- ha a nőnek nincs orgazmusa, akkor rászólnak, hogy ne akarja annyira, ne legyenek má' ilyen elvárásai, meg különben is nem attól lesz jó a szex... A férfinak... Nos szerintem egy férfinak az életben nem mondtak még ilyet... xD Melyik férfi viselné el, hogy a szexnek nem alapvető velejárója az ő orgazmusa?

- egy nőnek sosem kell megmagyarázni, hogy a párjával foglalkozzon, akármilyen fiatal vagy tudatlan... Egy férfinak sokszor úgy kell erőszakkal a fejébe verni. Soknak meg sem fordul a fejében, hogy kielégítse a partnerét, ami számomra megdöbbentő. És persze ő mentegetőzhet, hogy férfi meg éretlen...

- ha egy nő visszafogott, nem bevállalós akkor szintén repül. Ha egy férfi olyan, akkor nem tehet róla, így kell elfogadni sőt biztos a nő hibája, mert ő nyomul túlzottan, meg ne legyen már ilyen szexmániás.

2016. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
42%

'Viszont ebben a társadalmi struktúrában, ahol a no egyedul is meg tud élni, nincs szüksége a férfira, főleg ha meg gyereket sem akar.'


Ilyen alapon ha a férfi nem akar gyereket, akkor neki sincs szüksége a nőre. Azt kéne végre felfogni a férfiaknak, hogy nem attól lesz létjogosultságuk, mert hasznosak a nő számára. Ilyeneken vergődnek, hogy ők cipelik haza az ásványvizet, meg ők viszik fel a hatodikra a hűtőgépet, és nem veszik észre, hogy ezek a dolgok szrt sem érdekelnek. :D Nem azért akarnak a nők kapcsolatot (akik akarnak), hogy legyen aki felviszi a zongorát, hanem azért, hogy szerethessék egymást... A zongorát meg felviszi a hatodikra egy gép vagy egy munkás... De persze a férfiak egója és hatalommániája nem hagyja ezeket a görcsöket elengedi ezért nem bírják elviselni a világban végbemenő változásokat amivel csak saját maguknak ártanak.

2016. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!