Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "kapálodzik" ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kapálodzik" ilyenkor a párom? Segitenétek?

Figyelt kérdés

Ellaposodott,problémás házasságban élek kb,8 éve

az egyik este mondtam a feleségemnek hogy válni akarok mert

ugy nézz ki hogy valakivel új életet szeretnék kezdeni,

tehát kialakulóban van egy új kapcsolatom,erre meglepödtem,hogy

sirt toporzékolt,hogy ő engem szeret,de ezt az évek alatt nem mutatta ki,

azzal magyarázza,hogy ő olyan természetesnek vette,hogy mi együtt vagyunk

és soha nem veszithet el,de abban sem volt biztos,hogy szeret ugy elvoltunk,

ezt mondta,de amióta ezt emlitettem azóta mint akit kicseréltek,ezt nem

igazán értem én már valahol lemondtam őróla,most hogyan tovább?


2016. nov. 14. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi döntsünk helyetted, vagy ezt hogyan gondolod?
2016. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem,hanem a páromat nem értem hogy most mi van ilyenkor?
2016. nov. 14. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek döntő többsége ilyen, akkor értékel valamit, ha elveszíti.
2016. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom megijedt, hogy van valakid, te már lezárnád ezt a kapcsolatot és bepánikolt. Nem akar elveszíteni. Az már rajtad áll, hogy adsz még egy esélyt a dolognak vagy pedig végérvényesen lezárod és új életet kezdessz.
2016. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de szeret vagy csak...?
2016. nov. 14. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, gondolom azért valamennyire szerethet, ha ilyen reakciója volt arra, hogy ennyi volt.

Egyéb körülmény is rájátszhat (pl. hogy tiéd a lakás és neki semmije nem maradna, ha elválnátok, stb).

De ha ilyenről nincs szó, akkor valószínüleg érez még irántad.

2016. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő, jó elvolt a langyos pocsolyában. Valószínű, úgy gondolta, neked is megfelel és így élitek le az életetek.

Most, hogy mondtad, neked ez nem jó, próbál hirtelen tenni ellene, mert nem akar elveszíteni. Lehet, belőled még jobban kiváltja, hogy innen menni kell.

2016. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nem mondod :D ***** válasza:
73%
Kedves kérdező...az ilyen dolog mindig 2 emberen múlik. Persze, biztosan ő is hibázott, de te sem lehetsz egy angyal. Ráadásul te kacsintgatsz másfele...ez azért egy kicsit fura. Nem támadni akarlak, én csak azt mondom, hogy ne állítsd úgy be a dolgot, hogy minden az ő hibája, mert valószínűleg nem csak ő hibázott az évek során. Ha érzel még valamit iránta, akkor próbáljátok meg helyrehozni, ha meg nem, akkor zárd rövidre és vess véget neki, hogy ha külön-külön is, de boldogok lehessetek.
2016. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeret Teged. A feleseged messze tobbet fog megtenni Erted,mint az uj no. Szerintem furodj a szerelmeben es elvezd. Maradj vele es rajd le az ujat. Az ugyse venne komolyan.

N

2016. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!