Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek megerteni? ( nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek megerteni? ( nem ertem az embereket! )

Figyelt kérdés
en egyszeruen nem ertem hogy sokan itt sirnak mert nem tudnak kapcsolatot letesiteni de miert? van aki elajul magatol hogy molyen jo no/pasi megis tele az oldal azzal hogy nincs szexpartnere v.parja. megkene tanulni tisztelni a masikat nem csak becsmerelni. nektek mi a velemenyetek?

2015. szept. 1. 11:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem a tiszteletről szól,az a helyzet.

Hanem a nők felszínesek,és válogatnak,ezáltal sok férfinek semmi nem jut... Mert nem olyannak született,olyan genetikával,ami a nőknek tetszik,vagy előnyös...

Nem bonyolult.

2015. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ismerj meg! Még nem voltam nővel és már közelebb vagyok a harminchoz. Tisztelem a nőket és nem becsmérelek senkit. Miért úgy gondoltad, hogy ha egy férfi tiszteli a nőket és nem becsmérel akkor a nő férfival akar ezért lenni? Te nagyon tévedsz! Egy nőnek ennél százszor nagyobbak az elvárásai!
2015. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

sokan csak sírnak és várják a sült galambot persze valami betörőt, mert egész nap a gép előtt ülnek és véletlen sem mozdulnak ki...


Am én innen beszéltem több lánnyal, ismerkedtem is párral...elég szép és kedves lányok vannak itt, volt olyan srác akivel dumáltunk pár témában ő se tűnt hülyének...


Szóval akik sajnáltatják magukat nem párt keresnek, hanem sajnálatot várnak tőlünk...


22F

2015. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Blade Bone ***** válasza:
Mindenkinek vannak gondjai, még azoknak is akik segíteni próbálnak, sokan hiába szépek, ha ez mellett bátortalanabbak, vagy ha éppen beszédesebbek, de a felszínesség miatt folyton elutasítást kapnak. Vannak akik meg nagyon rossz kapcsolatban élnek és emiatt próbálnak itt megértésre lelni. Így ezek miatt soha nem is fogsz te egymagad mindent megérteni, mert ahány ember van itt, annyiféle történet is. Akit igazán meg szeretnél érteni, azzal próbálj meg beszélgetni.
2015. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nos vannak hibaink nekunk is ez teny de ti pasik is hibaztok. az hogy nem jut nektek no a ti hibaitok is. megis mit vartok majd az oletekbe repul almaitok noje? menni kell utanna ismerkedni ha kosarat kapsz ujra menni de sajnos sokan mar egy kosartol feladjak. artol nem beszelve ti is valogattok. mind a cicababakat keresitek es ha meg van egy mar ti vagytok a kiralyok. a korulotteteket meg eszre sem veszitek. es szerintem igen is szamit az ha tisztelitek a not de ez rank nokre is vonatkozik.
2015. szept. 1. 12:24
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy sajnálj 3-as. Én írtam a 2-est. Ezek tények.
2015. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
3 as ment a zold!!! ott az igazsag! koszonom
2015. szept. 1. 12:26
 8/33 anonim ***** válasza:
59%

A kérdező kommentje:


nos vannak hibaink nekunk is ez teny de ti pasik is hibaztok. az hogy nem jut nektek no a ti hibaitok is. megis mit vartok majd az oletekbe repul almaitok noje? menni kell utanna ismerkedni ha kosarat kapsz ujra menni de sajnos sokan mar egy kosartol feladjak. artol nem beszelve ti is valogattok. mind a cicababakat keresitek es ha meg van egy mar ti vagytok a kiralyok. a korulotteteket meg eszre sem veszitek. es szerintem igen is szamit az ha tisztelitek a not de ez rank nokre is vonatkozik.

Én írtam a 2-est kérdező. Én állandóan megyek 100 kikosarazás után is. Volt hogy lépcsőházban aludtam csak hogy másnap láthassam és eléje menjek. 29 éves vagyok. Naponta próbálok beszélgetést nővel. Van hogy többel is. Egy mondatot nem akarnak végig hallgatni és már fordulnak el. Én soha nem adtam fel. De ott belül már sok minden megrendült. Már nem tudok úgy gondolni nőre hogy ő egy szerető ember. Mert ha egy is valamennyi szeretetet adna másképp gondolnám. Nem érdekelnek a cicababák. Udvaroltam én csúnya lánynak is mert már annyira szerettem volna nővel lenni. De hát annak is más fiú kellet. Én tisztelek nőt soha nem bántottam egyet sem még akkor sem amikor gúny volt a hangjában mert éreztette velem hogy neki jól esett engem elutasítani. De ti nők nem tiszteltek senkit és semmit. Én még nem találkoztam olyan nővel aki látta hogy én megtisztelem, de ő ezt felém viszonozta volna.

2015. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Én több,mint 8 éven keresztül beletettem mindent,amit tudtam,és mentem előre,próbálkoztam,eljártam mindenfelé ismerősökkel,rendeztünk házibulikat stb.

Beletettem pénzt,időt,energiát, és mit kaptam érte cserébe? Elutasítást,kinevetést,megalázást.És semmi pozitívumot,semmi jót.Ezek után kinek ne menne el a kedve az egésztől?!

Azóta is hiába próbálkozom,még csak szóba sem állnak velem a nők,mert nem születtem helyesnek és izmosnak.

És azonnal elküldenek melegebb éghajlatra,még csak beszélni sem akarnak velem.Így meg nem tudom megmutatni milyen vagyok,pedig az ismerőseim,családom,barátok mindenki azt mondja,hogyha lesz valaha barátnőm(amit én amúgy nem hiszek),akkor nagyon szerencsés lesz az a lány/nő.Ezt akármennyire nagyképűen is hangzik,nem véletlenül mondják.Olyan dolgokra tudok odafigyelni,úgy tudok viselkedni,bánni a nőkkel,ami soknak kellene.Csak mivel meg sem akarnak ismerni,így nem tudom megmutatni sem...

24/F

2015. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
Tisztelni a másikat..ha ezen múlna már háremem lenne, de nem ezen múlik. Az a gond, hogy akármennyire normális, kedves, tisztelet tudó voltam a nőkkel, mindig bejött a képbe egy jobb képű gyerek, és a nő azzal lépett le, ennyit erről. Tisztelet. Majd azt fogom tisztelni aki a winchester alaplapos xbox360-at tudja rgh-zni elfogadható áron, nem a nőket. A nőket ezek után nincs miért tisztelnem.
2015. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!