Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is nehéz, de ha még ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is nehéz, de ha még ilyet vagy hasonlót hallok. Tényleg nagy a baj? N

Figyelt kérdés

Ma elhangzott a közvetlemben egy olyan, hogy X 27 éves és még nincs gyereke... Pedig már azért na... Sokan az elsőn ilyen idősen túlvannak...


Szerintem nem gondolta, hogy én is annyi vagyok... Senki sem néz annyinak. Viszont nekem sincs... Barátom sincs most. Sokszor elég elveszettnek érzem magam, de ha még ilyet hallok... "Megkoronázza" a napomat rendesen...


Elhallgattam, hisz ugyan mit lehet erre mondani. Különben sem rólam volt szó. Csak hát na...


Tényleg nagy a baj?


2016. nov. 14. 19:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*a közvetlen közelemben

bocsi

2016. nov. 14. 19:26
 2/13 anonim ***** válasza:

Óriási, azonnal menjél szülni...

Miért lenne baj? Nekem 25 évesen nincsen, párom van de gyereket még egyáltalán nem tervezünk, persze még másfél év mire 27 leszek, de hamar eltelik, egyelőre nem tudom elképzelni, hogy 27 évesen már legyen, ha valaki erre beszólna, maximum kinevetni tudnám, hogy ilyen korlátolt, hogy csak eddig lát, hogy a gyerek az kötelező már X korban.

2016. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
A méhed járjon ne a szád!
2016. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Tanulj meg írni mielott szulsz. Halandzsa az egesz. Buta no. :D
2016. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tudom, mennyire rosszul tud ez esni, mert akárhonnan jöhetnek ezek, még a szeretett családtagoktól is, akiket nem fogsz emiatt likvidálni az életedből, de a személyiségfejlődés egyik fontos eleme, hogy megtanuld letojni mások "azért már na"-típusú elvárásait, és a saját életedet éld.

Az is a személyiségfejlődés fontos eleme, hogy helyesen ítéld meg, mit érdemes letojni, meddig mondhatod azt, hogy "azt csinálok, amit akarok", csak megjegyzem, mielőtt eldurvulnának a dolgok.

2016. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Te szereted FankaDeli-t? :D
2016. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Tényleg ilyen nagy a baj ha családban, gyerekekkel képzeled el az életedet a késöbbiekben. (Persze, ha olyan a felfogásod a lényeg, hogy ma is jol megdugjanak, de nehogy gyerek legyen, akkor semmi baj!)
2016. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 schamuelson ***** válasza:

Egy gimis lány osztálytársam a 10 éves érettségi találkozón mutatta a friss esküvői fotóit. A 15 évesen azt mesélte, hogy sajnos elváltak. A 20 évesen találkozóra nagy pocakkal érkezett, akkor várta első gyermekét.

Véleményem szerint egyáltalán nem baj! Majd amikor te késznek érzed rá magadat, akkor vállalj gyermeket!

2016. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha! Én mindjárt 30 vagyok, és nem lesz soha gyerekem. Még nem is volt senkim. Megtanultam lekakilni az ilyen "illene" dolgokat.


Nem hiszem, hogy bánni fogom, hogy nem szorongtam többet mások véleménye miatt.

2016. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tojd már le hogy mások mit gondolnak! Eleve nem vagy lekésve semmiről (van, aki 40 évesen vállal gyereket), de ha úgy is lenne, ahhoz sem lenne semmi közük. Azért szoktak ilyenekről beszélni, hogy felsőbbrendűnek érezhessék magukat a másiknál, mert semmi más nincs amire büszkék lehetnének. Ilyen emberek véleményére ne adj.
2016. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!