Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi alapján dől el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alapján dől el nálatok hogy egy férfit az ágyatokba engedtek?

Figyelt kérdés

Egyéjszakásra gondolok főleg.

Elég ha valakinek jó a dumája, azt annyi? Vagy kell más is?


2016. nov. 15. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem szoktam egyéjszakás férfiakat tartani, de ha tenném, akkor valószínűleg az is számítana, hogy hogy néz ki. Egy egyéjszakás dolog arról szól, hogy a másiktól nem akarsz semmit csak szexet, szóval nekem az lenne a logikus, ha pont a dumája nem számítana, mivel nem beszélgetni akarok vele.
2016. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

A duma elég kevés. Nálam az a legfontosabb szempont, hogy kívánjam szexuálisan. Ha nem kívánom, felőlem dumálhat addig, amíg ki nem rojtosodik a szája :D

Amúgy én sem vagyok az egyéjszakások híve.

2016. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolkoztam eddig egyéjszakásban, és valszeg nem is fogok. De ha rávetemednék, akkor egyértelműen csak a külső fog számítani (meg az, hogy ne legyen egy címeres tahó, aki úgy jön oda, hogy szia cica, ráhúználak a f...omra). A többi akkor számít, ha komoly kapcsolatot keresek - akkor szóba jöhet olyan, akiben érzem azt, hogy egy pici vmi megfogott benne, de pluszban jó fej, kedves, aranyos, vicces.
2016. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Volt olyan szexkapcsolatom ahol a srác külsőre nem tetszett max. elmegy kategória volt.

Viszont volt benne valami ami miatt mégis szexi kisugárzása volt. Nem tudom. Mai napig nem értem. Lehet csak belekevert valamit az italomba. o.O


Amúgy a külső mellett azért nálam számít az is hogy milyen ember. Mert ha az elveimmel teljesen ellentétes dolgok derülnek ki róla akkor nyilván nem lesz olyan vonzó számomra.

Pl. egy egoista bunkó popsifejjel(*moderálva) akkor sem szexelnék ha isteni teste van.

2016. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem egyéjszakázok, ha tenném, akkor az lenne a fő szempont hogy vonzónak találjam, külsőleg és viselkedésében is (ne legyen nagyképű/nyomulós, se nyámnyila, se büdös).
2016. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy mindnhol, itt is a külső dönt. Bár jó kérdés, hogyan tudott pl. összejönni valaki Galla Miklós... Hmmm...
2016. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
itt rendes lányok laknak nincsenek egyéjszakások csak váltott műszakosok.ppp
2016. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én ágyamba senki nem jut be! Nem szokásom haza hozni senit,sosem volt szokásom nekem sem bátyámnak sem!Ide csak olyanok jöttek /jönnek akivel nem 1éjszakára tervezek hanem hosszabb távra
2016. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

7-es, 8-as, full kretének vagytok...

Az eszetekbe sem jutott, hogy a ribizlijeiteket, akik után úgy sírtok, nem a GYK-n találjátok meg, és nem ők válaszolnak?

2016. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tisztelet, higiénia, külső
2016. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!