Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel jellemeznétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jellemeznétek egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

neten összejön egy pasival akihez elég hamar oda is költözik,munkája nincs és láthatóan annyira nem is törekszik hogy legyen,a pasi fizet mindent mióta összejöttek,de különösebben nem foglalkozik a csajjal,elmennek nyaralgatni de mindent a pasi fizet persze a pasi nem éppen egy észkombájn de pénze az van

a csaj meg nem néz ki rosszul


2016. nov. 15. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A pasi egy idióta a lány meg élősködő.
2016. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát figyelj, a ku*vázás drága dolog, meg utazni is kell érte. Ha minden este kiüríti a tárat, szerintem elég olcsón használja a csajt/alkalomra, tehát ár/érték arányban jó üzletet lehet :D


Máshogy, nem lehet ilyen nőkről beszélni, csak így... :D

2016. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Csak ne szaporodjanak..addig nincs baj.
2016. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nő: Kihasználja az élet adta lehetőségeket


Pasi: Lúzer papucs


---


Mondom ezt úgy, hogy magam egy férfi vagyok, aki ilyet sosem tenne. De itt inkább a férfi a béna lúzer, aki ilyeneket csinál. Ha egy nő azt mondaná költözzek oda hozzá és ne dolgozzak, ő meg eltart, nyilván én is azt mondanám igen.

2016. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Aranyásó.
2016. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy előttem is leírták, élősködő, aranyásó, pénzéhes. És sajnos egyre több ilyen nő van...
2016. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
És ha a pasi tartatja el magát a nővel akkor mi a pálya, azt a pasit hogy neveznéd?
2016. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

1.Ő dolguk!

2.Ha lenne rá lehetőséged, te is megtennéd.Meg a többi is, csak tagadják.

2016. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hímringyónak :D
2016. nov. 15. 21:09
 10/14 A kérdező kommentje:
meddig mehet egy ilyen "kapcsolat"?
2016. nov. 15. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!