Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha lenne elég pénzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha lenne elég pénzetek bejárónőre és örömlányra keresnétek hosszútávú párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lenne egy bejárónő aki vasarolna, mosna takaritana, főzne de nem viszont nem tudnatok vele szexelni.
2016. nov. 16. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

kösz de nem. Nem vagyok sem öreg, sem rokkant h helyettem kelljen elvégezni mindent, másrészt a prosti nem helyettesítene igazi kapcsolatot.


F


ink gyűjtök még pénzt, befektetem és közben valódi kapcsolat.

2016. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A kérdező most ezzel a kérdéssel burkoltan arra céloz, hogy a férfiaknak csak azért van barátnőjük, hogy mossa valaki a szaros gatyájukat és néha be lehessen terelni a lompost? Jól értem, ugye?


Feltételezem és remélem, hogy a férfiak ennél kicsit többre becsülnek minket. Ahogy én sem az engem eltartó spermadonort keresem.

2016. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 12, mindenki a saját élete tapasztalataiból indul ki.


Én nagyon is romantikus, komoly, testi/lelki társat keresős, önzetlen, szerelmes típus voltam, de a személyes tapasztalataim alapján épp a nőkről alakult ki bennem az a benyomás, hogy csak használnak minket. Megbízni bennük, számítani rájuk nem lehet, az önzetlenség nem igazán jellemző rájuk, általában csak azt nézik, hogy ők mit kaphatnak a másiktól.

Persze nem azt mondom, hogy nincsenek önzetlen, szeretetre méltó nők, de valószínűleg annyira ritkák, mint a fehér holló.


Ennek ellenére nem visz rá a lélek, hogy kapcsolatot tartsak fent csak azért, hogy a gatyámat mosassam egy nővel, meg hogy megdugjam. Teljesen távol áll tőlem az, hogy önérdekből "használjak" embereket. Senkit, nem csak a nőket.

Viszont önzetlenül adni egy kapcsolatban a csalódások miatt szintén képtelen lennék, ezért jobb híján egyedül vagyok; így maradnak az örömlányok.

2016. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Diavolino44 ***** válasza:
Ha bejárónore lenne pénz, akkor igen. De pl imádok főzni, szoval azt a reszt nem is engedném másnak csinálni. Örömlány mas tészta, nem tudom, en ugy vagyok vele, hogy az sokkal nagyobb elvezet, ha az egesz folyamatot, en irányítom, a sziatol a szexig. Igen belebukok sokszor, Nah es? Az számomra nem " trófea" aki a penzemert szétteszi a lábat. Mar pedig egy ferfiban legyen vadaszoszton!
2016. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb hibája, hogy nem ilyen ember vagyok. Már rég lettek volna kapcsolataim. 23/f
2016. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 b_zsolt55 ***** válasza:
Én úgy vagyok evel, hogy van pénzem, az átlagnál több, DE az öröm lányokat inkább másnak hagyom...Én inkább társat keresek...
2016. nov. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!